ورزشی

زیدان: ببینید چگونه و چه تیمی را شکست دادیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725039/29

زمان: 01:57  
1399/09/23

بازدید: 5,726

مودریچ و کروس استثنایی اند

زین الدین زیدان پس از پیروزی رئال در دربی به شکل ویژه ای خوشحال بود و از بازیکنانش ستایش کرد.

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید تا هفته پیش شرایطی بحرانی داشت و زین الدین زیدان باید سه فینال پیش رو را می برد تا ماندنی می شد. همین اتفاق نیز در نهایت رخ داد. رئال ابتدا سویا را در سانچس پیسخوان شکست داد. سپس گلادباخ را در مادرید برد و به دور بعد لیگ قهرمانان رفت و امشب نیز توانست فاتح دربی مادرید شود. در دیداری که اتلتیکو در بسیاری مقاطع بازی دست و پا بسته نشان می داد، رئال با دو گل پیروز شد.

 

 

 

 

زین الدین زیدان در پایان بازی گفت:« از بازی به طور کامل رضایت دارم و خوشحالم. مثل بازی با گلادباخ بودیم و ببینید که چگونه و چه تیمی را شکست دادیم. اتلتیکویی را بردیم که 26 بازی متوالی در لالیگا نباخته بود.

به خوبی بر این تیم فشار آوردیم و اجازه ندادیم اتلتیکو بازی خودش را انجام دهد. تنها یک موقعیت روی ضربه سر سائول داشتند و در مجموع بازی تحت کنترل ما بود.»

 

 

 

 

کروس و مودریچ:« بازی را باز می کردیم تا فضا ایجاد کنیم و راه فرار پیدا شود. سپس به سرعت از یک سمت به سمتی دیگر می رفتیک و در این راه مودریچ و کروس استثنایی کار می کردند. کریم هم عالی بود. لوکاس و کارواخال و واران و راموس هم بی نظیر بازی کردند. در مجموع از همه رضایت دارم.»

 

سیستم چرخشی  در بازی های آتی:« خواهیم دید. سه بازی متوالی با تغییراتی اندک داشته ایم ولی من ثابت کرده ام که روی تمامی بازیکنانم حساب می کنم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا