ورزشی

زلاتان: می خواهم با نوه مالدینی همبازی شوم!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724972/42

زمان: 20:13  
1399/09/22

بازدید: 8,508

زلاتان، ستاره سوئد میلان مدعی شد نسبت به گذشته تبدیل به بازیکن متفاوتی شده است.

به گزارش “آلانه”، زلاتان در دوره دوم حضور در میلان و در سن 39 سالگی تبدیل به ستاره این تیم شده و در حال حاضر آقای گل رقابت های سری آ محسوب می شود. زلاتان در مصاحبه ای اذعان داشت فلسفه فوتبال در ایتالیا باعث شده سری آ دشوارترین لیگ برای مهاجمان لقب گیرد، زیرا تیم ها در ایتالیا اول به دنبال حفظ دروازه خود هستند.

 

زلاتان گفت: :احساس می کنم در دوره های مختلفی اینجا بوده ام. من مقابل پائولو مالدینی بازی کردم و حالا در کنار با پسرش دانیل بازی می کنم. امیدوارم بتوانم با پسر دانیل هم بازی کنم و این یک معجزه خواهد بود. من تجربه زیادی دارم و فقط گلزنی هرگز مسئله مهم نبوده و من فقط به سمت جلو حرکت می کنم. من همان بازیکن 5 سال یا 10 سال پیش هستم نیستم و همه ما به دلیل پیشرفت از نقطه نظر جسمانی شما تغییر می کنیم.

 

 

صادقانه می گویم که مثل گذشته نمی دودم و حالا هوشمندانه تر در زمین حرکت می کنم. دلیل اینکه می گویم لیگ ایتالیا سخت ترین لیگ برای یک مهاجم بوده این است که فوتبال در این کشور بسیار فنی است و فلسفه فوتبال در ایتالیا اینگونه است؛ ابتدا گل نخورده و بعد به دنبال گلزنی باشید.

 

مصدومیت زانو در منچستر یونایتد در سال 2017؟ بعد از مصدومیت من با خودم گفتم تا زمانی که بتوانم می خواهم فوتبال بازی کنم. اما وقتی در این سطح بازی می کنید همه چیز معطوف به عملکردتان است و اگر خوب بازی کرده و نتیجه بگیرید، یعنی هنوز در سطح بالایی قرار دارید.

 

به محض این که این اتفاق رخ نداد نوبت نفر بعدی است. من این فشار را دوست دارم زیرا می خواهم به خاطر آمادگی فعلی ام و نه عملکرد گذشته ام اینجا باشم. این همان فشاری است که به خودم وارد می کنم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا