ورزشی

خوشحالی پپ از بازگشت مدافع انگلیسی به ترکیب

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724850/50

زمان: 13:45  
1399/09/22

بازدید: 5,390

پپ گواردیولا در آستانه دربی امروز منچستر از بازگشت جان استونز مدافع ملی پوش انگلیسی به ترکیب سیتی ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش “آلانه”، درحالیکه منچسترسیتی امروز به اولدترافورد می‌رود تا دربی شهر منچستر با یونایتد بازی کند پپ گواردیولا سرمربی این تیم به ستایش از جان استونز مدافع ملی پوش انگلیسی این تیم پرداخت و گفت هرگز اعتقادش به استونز را از دست نداده بوده و از بازگشت او به ترکیب سیتی خوشحال است.

 

 

استونز که از سال 2016 از اورتون به سیتی ملحق شده 141 بار پیراهن این تیم را به تن کرده و از جمله بازیکنان باتجربه و تاثیرگذار این تیم به حساب می آید. استونز در تیم ملی انگلیس هم بازیکن فیکس بوده از جمله مهره های مورد اعتماد گرت ساوت گیت در این تیم است. با اینحال استونز فصل گذشته از ترکیب اصلی سیتی فاصله گرفت و گواردیولا در تابستان رون دیاس و ناتان ایک را خرید تا شاید جانشینی برای استونز پیدا کند. اما گواردیولا حالا تایید کرد که پشیمان شده و از بازگشت استونز به قلب خط دفاعی تیمش خوشحال است.

 

 

گواردیولا در این باره گفت: ” برای جان استونز خیلی خوشحالم. در نهایت بازیکنان هستند که باید خودشان را ثابت کنند و ما در این مورد نمی توانیم کمکی به آنها بکنیم. نظر من درباره استونز همیشه ثابت بوده و تغییر نکرده. ما وقتی او را از اورتون خریدیم مطمئن بودیم کیفیت لازم برای درخشش در سیتی را دارد. بازیکنها هم انسان هستند و مشکلات فوتبالی و زندگی خصوصی دارند. او حالا جایگاه خودش را بدست آورده و با روحیه ای که از او می شناسم شک ندارم دوران فوتبالی طولانی ای خواهد داشت”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا