ورزشی

جلسه رونالد کومان با ستاره شاکی بارسلونا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724997/42

زمان: 21:49  
1399/09/22

بازدید: 11,738

جلسه ای فنی بین رونالد کومان، سرمربی بارسلونا و میرالیم پیانیچ برگزار شده است.

به گزارش “آلانه”، میرالیم پیانیچ، ستاره خلاق و بوسنیایی در تابستان امسال و در خلال معاوضه با آرتور ملو از یوونتوس جدا شده و راهی بارسلونا شد. اما ماه های ابتدایی حضور این بازیکن در نوکمپ چندان خوب پیش نرفته و میرالیم پیانیچ در بسیاری از مسابقات نیمکت نشین بوده است. هفته گذشته این بازیکن در مصاحبه ای مدعی شد آماده حضور در ترکیب ثابت بوده و نمی داند چرا به او فرصت بازی کردن نمی رسد و حالا کومان به او پاسخ داده است.

 

 

نشریه موندودپورتیوو مدعی شد رونالد کومان قبل از دیدار تیمش مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا با میرالیم پیانیچ صحبت کرده و در مورد اتفاقات اخیر به او توضیحاتی ارائه داده است. سرمربی هلندی به پیانیچ گفته به توانایی های این بازیکن واقف است، اما از او می خواهد به دنبال پیشرفت بیشتر بوده و تلاش کند از نظر تاکتیکی خواسته های سرمربی را بیشتر درک کند.

 

در واقع ونالد کومان از ستاره بوسنیایی خواسته بیشتر تفکری هجومی داشته و افکار دفاعی خود که البته بیشتر حاصل سالها بازی کردن در سری آ و پوشیدن لباس تیم هایی چون رم و یوونتوس است را فراموش کند. اینگونه سبک بازی میرالیم پیانیچ بیشتر با بارسلونا سازگار شده و احتمال حضور او در ترکیب ثابت افزایش می یابد. میرالیم پیانیچ قبل از انتقال به بارسلونا به شدت مورد نظر چلسی هم بود، اما خودش تصمیم گرفت بازی در نوکمپ را تجربه کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا