ورزشی

جای بیل باشم از تصمیم مورینیو عصبانی می شوم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724934/29

زمان: 18:12  
1399/09/22

بازدید: 6,261

جرمن جیناس:

بازیکن سابق تاتنهام معتقد است تعویض شدن گرت بیل برابر انتورپ از سوی مورینیو درست نبوده است.

به گزارش “آلانه”، گرت بیل تابستان امسال با تبلیغات فراوان و به عنوان یک ستاره به صورت قرضی از رئال به تاتنهام بازگشت ولی نتوانسته در این تیم به ترکیب ثابت برسد. او اغلب در لیگ اروپا در ترکیب فیکس قرار می گیرد و نشان داده است که از فرم واقعی خود بسیار به دور است.

بیل در بازی پنجشنبه شب برابر انتورپ بلژیک یک ضربه کاشته از راه دور استثنایی زد که با واکنش عالی علی رضا بیرانوند مهار شد و در ریباند وینیسیوس توانست گلزنی کند. بیل اما یک دقیقه بعد از سوی مورینیو تعویض شد.

 

 

 

 

جرمن جیناس معتقد است این تعویض اشتباه بود:« جای بیل باشم از این تصمیم عصبانی و ناامید می شوم. معتقدم ضربه کاشته او به قدری عالی بود که باعث شده بود بیل از لحاظ روحیه و اعتماد به نفس چند پله بالاتر برود و این کاملا به سود او بود اما در بهترین لحظات مورینیو او را تعویض کرد. شاید مورینیو معتقد بود بیل به اندازه کافی در زمین بوده اما بهتر بود او تا پایان در بازی می ماند.»

 

 

 

 

گلن هادل سرمربی سابق تاتنهام و تیم ملی انگلیس هم  گفت:« گرت بیل در زمین حس یک بازیکن شکننده و ظریف را به شما می دهد. او هنوز می ترسد که مصدوم شود و این در کیفیت بازی های او به خوبی نمایان است. او دیگر آن بازیکن سابق نیست و مورینیو نیز این را فهمیده است. شاید هنوز به زمان نیاز دارد ولی بیل الان یک پله عقب تر از بازیکنان ثابت تاتنهام است.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا