ورزشی

تداوم بدشانسی پیمان رنجبری با پیراهن گل گهر

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724901/4

زمان: 16:39  
1399/09/22

بازدید: 1,752

مهاجم گل گهر سیرجان که در بازی قبلی این تیم مقابل پیکان چند موقعیت ایده آل تیمش را از دست داد تا انتقادات زیادی را بعد از شکست متحمل شود، بار دیگر در مدار بدشانسی قرار دارد.

به گزارش “آلانه”، پیمان رنجبری که بعد از آقای گلی در لیگ دسته اول در فصل گذشته به عضویت گل گهر سیرجان در آمده بود، در بازی قبلی مقابل پیکان بارها موقعیت تیمش را با فرصت سوزی از دست داد. اتفاقی که در نهایت با شکست گل گهر باعث شد تا انتقادات زیادی متوجه این تیم شود.

 

در بازی امروز نیز در شرایطی که نفت آبادان با دو گل طالب ریکانی و رضا خالقی فر از حریف پیش افتاد، پیمان رنجبری چند موقعیت ایده آل داشت که همچنان در طلسم گلزنی قرار داشته است. موقعیت اول او در نیمه اول و در شرایطی که تیمش از حریف پیش بود رقم خورد که ضربه دیدنی‌اش را فراهانی به زیبای دفع و به سمت کرنر فرستاد.

در نیمه دوم و در شرایطی که گل گهر از حریف عقب افتاده بود دو موقعیت پیاپی ایده آل دیگر نصیب این بازیکن شد که اولی را فراهانی و در مرحله بعدی تیرک دروازه مانع از گلزنی این مهاجم شد. او ابتدا با ضربه سر در آستانه ورود توپ به دروازه با واکنش دیدنی فراهانی ناکام ماند و در ریباند نیز ضربه اش را به تیرک دروازه کوبید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا