ورزشی

برنامه‌های زمستانی پاتر و تصمیم جهانبخش

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش”آلانه” وبسایت “برایتون هوو ایندپندنت” که اخبار و مسایل مربوط به تیم برایتون را پوشش می دهد در گزارشی با اشاره به شروع بد این تیم نوشته است که گراهام پاتر برای فرار از این وضعیت باید در نقل و انتقالات ژانویه بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیرد.  

در این گزارش آمده است که برایتون بعد از صرف هزینه های زیاد در گذشته احتمالا به جای بازیکنان گرانقیمت لیگ برتری از خارج از لیگ برتر به فکر جذب بازیکن خواهد بود. 

به استثنای ایو بیسوما که تبدیل به یک بازیکن ثابت در تیم پاتر شده ، تمام خریدهای بالای 10 میلیون پوند این تیم تا حدودی نتیجه نداده است: یورگن لوکادیا 15.30 میلیون پوند، خوزه ایزکیو 13.50 میلیون پوند، دیوی پروپر 11.7 میلیون پوند و علیرضا جهانبخش 17.10 میلیون پوند بازیکنان گرانقیمتی هستند که به برایتون آمده اند و هنوز تبدیل به مهره های اصلی نشده اند. 

پاتر اما همیشه اولویت اولش بازیکنانی بوده اند که تجربه بازی در فوتبال انگلستان را دارند و یا استعدادهای خوب را از لیگ های پایین تر به خدمت می گیرد و یا سربازان پیر لیگ برتری رای برای مدت زمان کوتاهی به خدمت می گیرد مانند دنی ولبک و آدام لالانا. 

 

نیل موپای مهاجم سابق برنتفورد و آدام وبستر مدافع بریستول سیتی که هر دو سال گذشته در چمپیونشیپ بازی می کردند تبدیل به مهره های اصلی تیم شده اند. در حالی که بازیکنان چمپیونشیپ مانند قبل قیمت بالایی ندارند پاتر احتمالا جستجویش را در میان گزینه های مقرون به صرفه از این لیگ انتخاب خواهد کرد.

در حالی که در بازی برابر ساوتهمپتون ، برایتون در مجموع 12 شوت به دروازه و 2 موقعیت گل داشت پاتر به نظر باید یکی از خریدهایش را در زمستان در خط حمله انجام بدهد و بازیکنی را به خدمت بگیرد که بتواند پشت خط دفاع حریف بازی کرده و دفاع را باز کند. 

باید دید با توجه به اینکه علیرضا جهانبخش به عنوان یکی از گرانترین خریدهای باشگاه هنوز در ترکیب اصلی گراهام پاتر جای نگرفته چه برنامه ای برای ادامه فوتبالش خواهد داشت. آیا او در برایتون می ماند یا شاید علیرضا هم زمستان به مقصد جدیدی این باشگاه را ترک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا