ورزشی

یان اوبلاک: اینگونه می توان پنالتی راموس را گرفت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724760/42

زمان: 21:14  
1399/09/21

بازدید: 11,728

یان اوبلاک، دروازه بان اتلتیکومادرید مهار پنالتی های سرخیو راموس را دشوار توصیف کرد.

به گزارش “آلانه”، سرخیو راموس بعد از جدایی کریستیانو رونالدو و در دو سال اخیر تبدیل به پنالتی زن اول تیمش شده و معمولا هم در این امر موفق نشان داده است. در آستانه دربی حساس مادرید، یان اوبلاک در مورد این موضوع و البته هدف اتلتیکو برای کسب پیروزی در این دیدار مهم صحبت کرده است.

 

یان اوبلاک گفت: “این یک دربی و دیداری بسیار مهم است. بازی کردن در زمین رقیب بسیار دشوار خواهد بود، ما در مقابل رئال مادرید بازی می کنیم و آنها عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا برابر مونشن گلادباخ ارائه دادند. ما با میل پیروزی، ایمان و اعتماد به نفس به زمین خواهیم رفت.

 

 

در این صورت خواهیم دید که آیا برای کسب یک امتیاز یا سه امتیاز به اندازه کافی تلاش کرده ایم یا نه. ما سعی خواهیم کرد در این مسابقه پیروز شده و بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم.

 

ما به رئال مادرید احترام می گذاریم، اما وقتی به زمین می روید باید بهترین تلاش خود را انجام دهید. هر دوی ما می خواهیم برنده شویم و  در پایان تیمی که بیش از دیگری شایسته باشد پیروز خواهد شد.”

 

سرخیو راموس و احتمال گلزنی از روی نقطه پنالتی: “راموس ثابت کرده که پنالتی زن خوبی است. او درست تا آخر منتظر دروازه بان می ماند، اگر پیش بینی کنید نیز سمت ضربه اش را تغییر می دهد. شما سعی می کنید همه کار برای متوقف کردن او انجام دهید و راموس نیز سعی می کند گلزنی کند. اگر آرامش داشته و منتظر بماند، شانس کمتری برای گرفتن پنالتی راموس دارید. شما فیلم های راموس را تماشا کرده و ضربات او را را تجزیه و تحلیل می کنید تا در صورت رخ دادن پنالتی، هرچه بیشتر آماده باشید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا