ورزشی

گواردیولا: مجبور نیستم از سولسشر حمایت کنم!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سیتی این هفته در شرایطی در لیگ برتر به مصاف رقیب همشهری می رود که یونایتد سه شنبه شب حذفی دراماتیگ را از لیگ قهرمانان تجربه کرد. پپ گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از این دیدار حضور یافت و مدعی شد اوله گونار سولسشر بقدی قوی است که با این شرایط مبارزه کند.

 

دیدار مقابل منچستریونایتد: “با تصور اینکه ما با بهترین یونایتد ممکن روبرو خواهیم شد، درباره وظایف بازیکنان با آنها بسیار صحبت خواهیم کرد. این یک بازی حذفی نیست، پای سه امتیاز وسط است و  البته به دلیل کیفیت حریف این دیدار اهمیت پیدا می کند، اما بازی های زیادی پیش رو است و ما سعی می کنیم در ادامه به پیروزی دست یابیم.”

 

 

حذف یونایتد از لیگ قهرمانان: “آنتونی مارسیال وقتی دیدار برابر پاری سن ژرمن1-1 بود دو موقعیت بسیار خوب را از دست می دهد و لایپزیگ در دقیقه 94 موفق به زدن گل برتری شده و به همین دلیل شانس پیروزی و صعود در بازی بعدی را پیدا می کند. حتی در آخرین لحظه یونایتد می توانست به گل تساوی دست یابد، اما اینگونه نشد و آنها حذف شدند.

 

این لیگ قهرمانان است و ما باید آن شرایط بپذیریم. فاصله ها کاهش یافته و به همین دلیل تیم های بزرگ نیز ممکن است حذف شوند. به همین دلیل همیشه وقتی در یک مسابقه در مرحله گروهی پیروز می شویم به بازیکنان تبریک می گویم، زیرا این کار بسیار دشوار است.

 

 

لیگ برتر نیز همین است. در این روند هر زمان که پیروز می شویم به بازی بعدی فکر می کنیم. این روشی است که ما برای حضور در حرفه خود به آن نیاز داریم. دانستن ارزش کار اوله گونار سولسشر مهم است و در این شکی نیست. من مجبور نیستم از او حمایت کنم، زیرا اوله به اندازه کافی قوی است و می داند شرایط این شغل چگونه است.”

 

بازگشت هواداران به استادیوم ها: “حضور هواداران خیلی بهتر است. رفتن به اولدترافورد و نبرد با یونایتد با حضور هواداران بسیار بهتر است، اما ویروس هنوز در انگلیس وجود دارد. سازمان لیگ برتر و دولت و دانشمندان تصمیم می گیرند که چه زمانی می توانیم گام بعدی را برداریم و وقتی همه چیز حل و فصل می شود، هواداران بازمی گردند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا