ورزشی

گل محمدی: به بخشش آل کثیر امیدوار نیستم

پنل اس ام اس هیرو

 

 

به گزارش آلانه، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن حضور یافت و در خصوص این دیدار و همچنین مسائل مربوط به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار نظر کرد. او همچنین به تمجید از عملکرد علیرضا بیرانوند پرداخت و درباره بشار رسن نیز گفت که بعد از فینال درباره اش صحبت خواهد کرد.

 

* باید از موقعیت ها استفاده کنیم

یحیی درباره بازی با ذوب آهن توضیح داد: بازی ای که در پیش داریم، مثل بقیه بازی هایی که برای پیروزی رفتیم، برای کسب سه امتیاز خواهیم رفت. بچه ها تمرینات خوبی داشتند و از نظر روحی – روانی هم آماده انجام یک بازی خوبی هستند. مقابل تیمی بازی می‌کنیم که دوست دارد فوتبال بازی کند. سرعت بازی آن ها خوب است و فکر می‌کنم در هر صورت بازی جذابی را شاهد باشیم. امیدوارم فردا بازی خوبی را انجام دهیم و از موقعیت هایمان خوب استفاده کنیم. تمریناتمان خوب بود و هم بر اساس تمرینات تاکتیکی خودمان و هم ضعف حریف بود.

 

* از ایفمارک و سازمان لیگ متشکرم

وی درخصوص تست های مثبت ذوب آهن گفت: خوشبختانه از طرف ایفمارک دو تست از تیم ذوب اهن گرفته شده و نتیجه آن تست ها اعلام خواهد شد و کسانی که قرار است در بازی باشند، تست منفی خواهند داشت. جا دارد از ایفمارک و سازمان لیگ تشکر کنم که حساسیت خوبی برای بازی سالم و بی دغدغه دارند.

 

* داوری نباید زیر سوال برود

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد داوران عنوان کرد: در طول فصل هر تیمی می‌تواند از داوری نفع ببرد یا ضرر ببیند. این ذات فوتبال و بخشی از فوتبال است و نمی‌شود کاری کرد. این که چنین ادعایی دارند و روی داور تاثیر منفی بگذارد، آن موقع داوری ما زیر سوال می‌رود. فکر نکنم هیچ داوری به خاطر پیش زمینه، بخواهد روی عملکردش تاثیر منفی بگذارد. باید تمرکز خوبی روی صحنه ها داشته باشد و دوندگی بالایی را نشان دهد که در این صورت مشکلی به وجود نخواهد آمد.

 

* از هیچ تیمی گله ای ندارم

او در مورد همکاری دیگر تیم ها و نهادها با پرسپولیس تصریح کرد: بیشتر همکاری هایی که صورت گرفته از طرف باشگاه و با تلاش باشگاه بوده. ما هیچ توقعی از هیچ تیمی و هیچ باشگاهی نداریم که به ما کمک کند و همانطور که نساجی این کار را نکرد. ما هم هیچ گله ای از این تیم نداریم. ما باتوجه به مشکلاتی که به خصوص بعد از فینال آسیا داشتیم، فکر کنم هر تیمی جای ما و این بچه ها بود، از هم می‌پاشید. اما ما کنار هم ماندیم و مبارزه کردیم و یکی یکی از پس همه مشکلات برآمدیم و تیم را به یک ثباتی رساندیم و از هر طرفی که شما بگویید ما ضربه دیدیم؛ امکانات، مدیریت، مالی و… که همه جوره تحت فشار بودیم. دوران خیلی خیلی سخت و بدی را پشت سر گذاشتیم اما فکر کنم از این مشکلات سربلند بیرون آمدیم و انشالله با حل شدن این مشکلات که هدف بزرگی است، برسیم. برای رسیدن به قهرمانی تمام تلاشمان را می‌کنیم تا قهرمان شویم.

 

* فرقی ندارد با ویسل بازی کنیم یا اولسان

یحیی گل محمدی در مورد رویارویی با تیم شرق آسیا گفت: هر دو تیم فوتبال خوبی را تا اینجای کار ارائه کردند و با شایستگی به این مرحله رسیدند. هر تیمی مقابل ما باشد، تیم قوی است و باید با قوی ترین شرق آسیا بازی کنیم. فرقی ندارد اولسان باشد یا ویسل، انشالله عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

* کیفیت زمین در ایران خوب نیست

گل محمدی درباره وضعیت زمین در تیم های ایرانی توضیح داد: از لحاظ امکاناتی و تمرینی تیم های ایرانی دچار مشکل هستند و اکثر زمین های بسیار بی کیفیت هستند و در یکی دو سال اخیر تا این که بهتر شود، بدتر می‌شود. مسئله دیگر مسئله توپ است، دو سال پیش از توپ های دربی استار همه راضی بودند اما گفتند ورژن جدید آمده و باید با این ها بازی کنیم. پارسال هیچ کس راضی نبود و امسال هم تغییری نکرده است. می‌دانم یک سری مشکلات تحریمی وجود دارد اما باید در بحث توپ و زمین، توجه بیشتری شود چون کیفیت بازی به تبع آن پایین می‌آید.

 

 

* فشردگی بازی ها باید معقول باشد

وی در خصوص فشردگی بازی های پرسپولیس بعد از فینال گفت: سخت می‌شود اما مجبوریم این شرایط را تحمل کنیم و باید برنامه ریزی هم طوری باشد که فشار آنچنانی به تیم و بازیکنان ما نیاید و ما با یک فشردگی معقول می‌توانیم این موضوع را پشت سر بگذاریم.

 

* درباره بشار فعلا حرفی ندارم

یحیی در مورد بشار نیز عنوان کرد: صحبت درباره بشار زیاد است و من ترجیح می‌دهم قبل از فینال درباره اش صحبت نکنم و بعد از آن حرف برای گفتن زیاد است.

 

* به بخشش آل کثیر امیدوار نیستم

سرمربی پرسپولیس راجع به احتمال بخشش آل کثیر عنوان کرد: نمی‌دانم. من اطلاعات دقیقی از مسئله پیگیری ندارم اما تا جایی که می‌دانم فکر کنم این شانس زیاد نباشد. دوست داریم این اتفاقات بیفتد اما باتوجه به اتفاقاتی که اخیرا در ماجراهای حقوقی رخ نداده، چندان امیدوار نیستیم. البته ناامید نیستیم و اگر اتفاق بیفتد از آن استقبال می‌کنیم.

 

 

* بیرانوند مقصر دو گل نبود

او درباره عملکرد علیرضا بیرانوند در بازی با تاتنهام گفت: من بازی او را نگاه می‌کردم و خیلی از بازی خوبش خوشحال شدم. لیاقتش از این بیشتر است. واقعا بازی خوبی را نشان داد و توپ های زیادی گرفت و روی دو گل مقصر نبود، برایش آرزوی موفقیتی دارم.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا