ورزشی

کی‌روش در تراکتور؛ زنوزی خواست اما نشد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” هوشنگ نصیرزاده که به تازگی به مجموعه تراکتور بازگشته است، در فاصله 48 ساعت تا دربی تبریز که قرار است تراکتور آن را با مربی موقت انجام بدهد، درباره ادامه تحرکات این باشگاه برای استخدام سرمربی صحبت کرد؛ نکته‌ی جالبی که در حرف‌های نصیرزاده مستتر بود، افشای علاقه محمدرضا زنوزی مالک این باشگاه به استخدام کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی ایران بود که به تازگی از جمع کلمبیایی‌ها جدا شده است.

 

ظاهرا زنوزی با کی‌روش تماس می‌گیرد تا نظر او برای حضور مجدد در فوتبال ایران جویا شود، البته با توجه به قانون منع استخدام بازیکنان و مربیان خارجی در فوتبال ایران، این انتقال ممکن نبوده اما زنوزی ایده دیگری در ذهن داشته که آن استخدام کی‌روش به عنوان مدیر فنی تراکتور بوده است.

 

 

 

اگر چه دور از ذهن سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در یک پست باشگاهی به فوتبال ایران بازگردد اما مذاکراتی وی با زنوزی انجام شده است؛ هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با رادیو ایران گفته، اگر قانون ممنوعیت استخدام سرمربی خارجی در ایران برداشته شود، احتمال حضور این مربی در ایران وجود دارد. نصیرزاده همچنین در این گفتگوی رادیویی اعلام کرده مسعود شجاعی قصد ندارد به عنوان مربی کارش را در تراکتور ادامه دهد و می‌خواهد بازیکن باقی بماند.

 

جالب این‌که او علی نیکبخت سرمربی سابق خود در تیم‌های پایه ملی و سایپا را به تبریز آورده تا تمرینات زیرنظر وی باشد؛ در حال حاضر همه در انتظار تعیین تکلیف سرمربی تراکتور بعد از اخراج علیرضا منصوریان هستند.

 

به گفته نصیرزاده، با توجه به حضور سه کاپیتان تیم ملی در تراکتور، انتخاب سرمربی برای این تیم کار راحتی نیست چرا که باید فردی هدایت این تیم را برعهده بگیرد که از بازیکنان بزرگ‌تر باشد و آن‌ها از وی اطاعت‌پذیری داشته باشند.

 

همچنین نصیرزاده درباره مربیان دو ملیتی که نام آن‌ها برای حضور در تراکتور مطرح است به اسامی چون محمد تقوی، افشین قطبی، الکس نوری و … اشاره کرد اما مذاکره با هیچکدام از آن‌ها را تایید ننمود؛ با توجه به این صحبت‌ها، مسعود شجاعی در بازی بعدی مقابل ماشین سازی و البته احتمالا دیدار مقابل پیکان هدایت تراکتور را در دست خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا