ورزشی

پرسپولیس و آنالیز کامل یاران اینیستا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724690/47

زمان: 14:57  
1399/09/21

بازدید: 16,778

مدیریت باشگاه پرسپولیس از وجود تیم های آنالیز برای بررسی وضعیت حریفان احتمالی این تیم خبر داد.

به گزارش “آلانه”، ابراهیم شکوری در مورد شکایت باشگاه النصر گفت: باشگاه النصر همچنان تلاش می‌کند اما ما آماده و مهیای فینال هستیم. شاید می‌خواهند ما را دچار حاشیه کنند اما اقدامات مدیریت و هواداران پرشور ما سبب شده تا حرکات آن ها بی اثر شود. وکیل ما هم با تمام توان در این حوزه فعالیت می‌کنند. من می‌خواهم از هواداران خواهش کنم که از حضور در فینال لذت ببرند. دستیابی به این جام فقط برای دو تیم امکان پذیر است؛ تیم هایی که در فینال آسیا باشند. خداراشکر این اتفاق برای پرسپولیس رخ داده و ما یکی از این دو تیم هستیم و امیدواریم این حضور با قهرمانی همراه شود.

 

او درباره آنالیز حریفان پرسپولیس هم تصریح کرد: تیم آنالیز و تیم فنی ما روی هر دو تیمی که در فینال شرق آسیا حضور دارد، در حال رصد است و بازیکنان ما آن ها را دنبال می‌کنند. هیچ کس فکر نمی‌کرد، یک روزی خیل عظیم جمعیت ما بازی دو تیم از شرق آسیا را تماشا کند که این نشان می‌دهد جایگاه پرسپولیس چقدر بزرگ است. ما از همه می‌خواهیم که به ما کمک کنند. جا دارد از فدراسیون و وزارت ورزش و بقیه نهادها که کمک کردند، تشکر کنیم.

 

شکوری در خصوص لغو بازی با نساجی توضیح داد: باتوجه به مشکلاتی که در سفر به قائمشهر وجود داشت، این کمک را به ما کردند تا بازی لغو شود. اما بازی با ذوب آهن انشالله برگزار خواهد شد تا تیم ما هم صدمه نبیند. امیدوارم 10 روز بعد همه خوشحال باشیم و یک جشن ملی برگزار کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا