ورزشی

نیازمند: اصلا به رکورد کلین‌شیت فکر نمی‌کنم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724738/44

زمان: 18:34  
1399/09/21

بازدید: 1,309

گل اول خیلی به ما کمک کرد

دروازه بان سپاهان گفت: قطعا هیچ دروازه‌بانی بدش نمی‌آید که دروازه‌اش را بسته نگه دارد و گل نخورد.

به گزارش “آلانه”، پیام نیازمند، دروازه بان تیم فوتبال سپاهان بعد از برتری پرگل تیمش مقابل نساجی گفت: خدا را شکر توانستیم این سه امتیاز را بگیریم که خیلی به آن نیاز داشتیم. فکر می کنم گل اول خیلی به ما کمک کرد چون در ادامه بدون استرس و با تمرکز بالا بازی کردیم و کارهای تاکتیکی را در زمین پیاده کردیم.

وی افزود: قطعا به چیزی که لیاقتش را داشتیم، از این بازی رسیدیم. ما امتیازهای زیادی را تا هفته ششم از دست دادیم، اما امیدوارم با هماهنگی بیشتر و تمرینات بهتر بتوانیم خیلی زود چیزی که هواداران سپاهان لیاقتش را دارند، به آن ها نشان دهیم.

دروازه بان سپاهان درباره سومین کلین‌شیت در این فصل و در پاسخ به این سوال که به رکورد فصل گذشته خودش می‌رسد یا خیر، گفت: واقعا صادقانه بخواهم بگویم، اصلا به این رکوردها فکر نمی کنم. سال قبل به ویژه در نیم فصل اول کار تیمی و سازماندهی دفاعی ما عالی بود. ما توانستیم 17 بار دروازه مان را بسته نگه داریم. برای من الان اولویت نتیجه گرفتن تیم است. البته بعد از آن هم قطعا کسی بدش نمی آید که دروازه‌اش را بسته نگه دارد و گل نخورد. چه من و چه کل تیم سعی می کنیم در هر بازی دروازه مان را بسته نگه داریم که قطعا در راه دشواری که پیش رو داریم،‌ به ما کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا