ورزشی

ناامیدی بایرن مونیخ؛ مذاکرات متوقف شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724777/42

زمان: 22:52  
1399/09/21

بازدید: 15,738

بایرن مونیخ دیگر در مورد تمدید قرارداد با داوید آلابا، مدافع اتریشی ناامید شده است.

به گزارش “آلانه”، طبق ادعای نشریه بیلد، باشگاه بایرن مونیخ تلاش های خود را برای تمدید قرارداد با داوید آلابا متوقف کرده و برنامه ای برای ادامه هیچ مذاکرات جدیدی وجود ندارد. مدیران این باشگاه تصور می کنند که او در تابستان بعدی بایرن مونیخ را ترک خواهد کرد و ادامه تلاش ها نیز اثربخش نخواهد بود.

 

 

چهار باشگاه رئال مادرید، بارسلونا، پاری سن ژرمن و چلسی از مشتری های جدی داوید آلابا محسوب می شوند. بیش از یک سال قبل تماسی تلفنی بین زین الدین زیدان و آلابا برقرار شده بود، اما رئال مادرید تردید دارد که آیا این انتقال از نظر مالی قابل انجام است یا خیر. تمدید قرارداد احتمالی با سرخیو راموس می تواند راه را برای تامین بودجه انتقال آلابا دشوار سازد. شرایط برای بارسلونا نیز چندان مساعد نیست و بعید است این باشگاه اسپانیایی در این شرایط اسف بار مالی، قادر به پرداخت دستمزد حداقل 12 میلیون یورویی داوید آلابا باشد.

 

اما تیم های متمولی چون پاری سن ژرمن و چلسی احتمالا مشکل چندانی برای خرید داوید آلابا ندارند و می توانند در تابستان پیش رو این مدافع 28 ساله را با انتقالی آزاد جذب کنند. داوید آلابا از ابتدای فصل زمستان به صورت قانونی قادر به مذاکره با تیم های خواهان خود خواهد بود و حتی این احتمال وجود دارد تا قبل از به اتمام رسیدن فصل، مقصد بعدی داوید آلابا معرفی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا