ورزشی

ماجرای اخراج علیرضا منصوریان از سرمربیگری تراکتور

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724668/47

زمان: 13:34  
1399/09/21

بازدید: 39,106

معاون ورزشی باشگاه تراکتور درخصوص نحوه کنار گذاشتن علیرضا منصوریان اظهاراتی را انجام داده است.

به گزارش “آلانه”، سه روز پیش علیرضا منصوریان با تصمیم مسئولان باشگاه تراکتور از سرمربیگری این تیم کنار گذاشته شد تا تی تی های شهر تبریز دوباره یک تغییر زودهنگام را روی نیمکت خود داشته باشند. این تصمیم با جنجال های زیادی نیز همراه بود و حالا معاون ورزشی این باشگاه یعنی هوشنگ نصیرزاده در این خصوص توضیحاتی را ارائه کرده است.

 

او در ابتدای صحبت هایش در این باره گفت: کلا زمان برگزاری لیگ برتر ایران 30 بازی است و بیش از این تعداد بازی نمی‌توانید انجام دهید. مسئولان باشگاه ممکن است به این نتیجه برسند که با این شیوه که ادامه می‌دهیم، نمی‌توانیم امتیازات را جمع کنیم، بنابراین آن ها به این نتیجه رسیدند که کادرفنی جدیدی روی کار بیاید و به بنده هم این را گفتند و من به آقای منصوریان گفتم. آقای منصوریان کار اخلاق مداری است که کار کردن با او لذت بخش است. این تصمیمات سلیقه ای است، همانطور که بازیکنان جزو سلیقه مربی هستند، انتخاب مربی هم جزو سلیقه مدیریت است. به همین خاطر هدایت تیم را موقتا به مسعود شجاعی دادند و این که چنین اتفاقاتی در باشگاه های دیگر رخ دهد، محتمل است.

 

نصیرزاده درباره اظهارات منصوریان درباره بی اطلاعی اش از اخراج عنوان کرد: من خدمت آقای منصوریان پیامی گذاشتم و با او صحبت کردم و قبل از این که به تهران بروند، گفتم نظر مدیریت این است که مربی جدیدی روی کار بیاید. ایشان نظر خاصی دادند و گفتند این را به مدیران باشگاه منتقل کنید و گفتم اگر تصمیم گیران باشگاه نظرشان این باشگاه که روی تصمیم قبلی (اخراج) باشند چه؟ گفتند ایرادی ندارد. ایشان هم تشریف بردند و من هم بعد از صحبت با مدیریت، به ایشان گفتم. آقای منصوریان گفتند مدیرعامل و مالک با من صحبت نکرده اند، درست بود چون من با ایشان صحبت کردم. ما باید روی هم رفته رفتاری داشته باشیم که حرمت آقای منصوریان به عنوان بازیکن ملی حفظ شود چون رفت و آمدها همیشه هست.

 

وی درباره اولتیماتوم مدیران باشگاه به منصوریان اظهار داشت: بعد از بازی با سپاهان که تراکتور بازی را واگذار کرد، یک جلسه یک ساعت و نیمه بین آقای آذرنیا، چمنیان، ایشان و بنده برگزار شد و من گفتم که نظر تصمیم گیران باشگاه این است که باتوجه به این که مردم جدول را نگاه می‌کنند و ما هم در رتبه پایین هستیم، برای تداوم همکاری باید در سه بازی آینده 9 امتیاز گرفته شود. ما مس رفسنجان را شکست دادیم و مقابل فولاد به تساوی رسیدیم. ایشان گفتند سه بازی 9 امتیاز هیچ، ما باید سعی کنیم همه بازی ها را ببریم. به هر صورت این تصمیمی که در هیئت مدیره گرفته می‌شود را مدیرعامل باید ابلاغ کند و من هم این کار را کردم و ایشان هم متوجه هستند که چنین تصمیمی از سوی هیئت مدیره گرفته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا