ورزشی

فونت: می‌توانم مسی را برای ماندن در بارسا راضی کنم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724649/50

زمان: 12:13  
1399/09/21

بازدید: 6,900

ویکتور فونت نامزد ریاست باشگاه بارسلونا می‌گوید اطمینان دارد که می‌تواند لیونل مسی را برای ماندگار شدن در بارسا قانع کند.

به گزارش “آلانه”، ویکتور فونت نامزد ریاست باشگاه بارسلونا که به کمپین خود برای پیروزی در انتخابات پیش روی باشگاه کاتالان ادامه می‌دهد با تاکید بر اهمیت حفظ لیونل مسی می‌گوید اطمینان دارد که می‌تواند ابرستاره آرژانتینی را برای ماندگار شدن در بلوگرانا قانع کند.

 

 

آینده مسی در بارسلونا بعد از آنکه او در تابستان امسال با ارسال فکسی به دفتر باشگاه از قصد خود برای جدایی خبر داد همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

فونت که بعد از استعفای رئیس سابق باشگاه بارسا، یوسپ ماریا بارتومئو در ماه اکتبر خودش را برای شرکت در انتخابات بارسلونا در 24 ژانویه آماده می‌کند در یک گفتگو با شبکه ESPN به مساله ماندگاری یا جدایی لیونل مسی پرداخت و گفت این مساله برای بارسا بسیار مهم است.

 

 

نامزد ریاست باشگاه بارسا در این باره گفت: ” من اطمینان دارم با یک پروژه رقابتی، هیجان‌انگیز و در مورد مسی، بلندمدت، پروژه‌ای که حتی دوران بعد از بازنشستگی مسی را هم پوشش بدهد می‌توانیم او را برای ماندن قانع کنیم. مسی بهترین بازیکن تاریخ ورزش شماره یک دنیا است. تصورش را بکنید که این چه معنایی دارد”.

 

ویکتور فونت در ادامه گفت: ” به همین دلیل است که رابطه مسی- بارسا یک رابطه استراتژیک است و ما باید هر کاری می‌توانیم بکنیم که از تداوم این ارتباط اطمینان حاصل شود. با توجه به اینکه مسی می‌تواند از ماه ژانویه با باشگاه‌های دیگر صحبت کند من اگر در انتخابات پیروز شوم تماس تلفنی گرفتن با مسی از اولین اولویت‌هایم خواهد بود”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا