ورزشی

فاضلی: این بازیکنان سپاهان بودند که نتیجه را تعیین کردند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، وحید فاضلی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران که تیمش با نتیجه سنگین 4 بر صفر مقابل سپاهان در نقش جهان دومین شکست فصل را تجربه کرد، در مورد بازی در نشست خبری این مسابقه گفت: در ابتدا به تیم سپاهان تبریک می گویم  و به بازیکنان دو تیم خسته نباشید می گویم.

فاضلی در ادامه با اشاره به حرف های روز گذشته اش در کنفرانس گفت: من گفتم که سپاهان بازیکنان خوبی دارد و امروز هم بازیکنان سپاهان بودند که نتیجه را تعیین کردند و به آنها تبریک می گویم.

او سپس در مورد شرایط نساجی گفت: امروز فوتبال روی خوشش را به ما نشان نداد و در فوتبال پیش می آید. آلمان هم با یواخیم لوو شش گل می خورد. ما نیمه دوم خوب بچه ها را به بازی برگرداندیم. من یک گلایه باید اینجا مطرح کنم که داور چهارم روی گل چهارم تمرکز ما را به هم ریخت.

فاضلی ادامه داد: با این حال به بچه ها خسته نباشید می گویم. ما تیم با شخصیتی هستیم و دیگر به نتیجه این بازی کاری نداریم. باید ریکاوری کنیم. حتما بررسی می کنیم چرا این اتفاق افتاده. البته دیروز پرواز ما تاخیر داشت و به لحاظ جسمانی تیم ما خسته شد. ما هشت شب به اصفهان رسیدیم و این می تواند علتی باشد که به لحاظ جسمانی تیم سرحالی نبودیم. باز هم خسته نباشید می گویم و امیدوارم در ادامه راه این نتیجه را جبران کنیم و به جدول برگردیم و نتیجه را جبران کنیم.

سوالی از سرمربی نساجی در مورد بی برنامه بودن نساجی مازندران در بخش هجومی بود و فاضلی در واکنش به این سوال بیان کرد: ایشان که این سوال را پرسیدند، بروند و قبل از گل اول سپاهان بازی ما را ببینند. احتمالا ایشان بازی را ندیده اند یا از رادیو گوش کرده اند. ما نیمه اول موقعیت داشتیم. ما برنامه ضدحمله نداشتیم. یک تعویض اجباری هم داشتیم. تیمی که دقیقه 20 افت می کند، به خاطر خستگی است و این سوال را کلا رد می کنم.

فاضلی در مورد درگیری های پایان بازی توضیح داد: این اتفاقات برای تیمی که 4 گل خورده، طبیعی است. داور چهارم تمرکز ما را به هم ریخت.

بخش بعدی حرف های فاضلی در مورد داور مسابقه بود و افزود: تبریک می گویم به تیم داوری. قطعا جزو سه داور ایران خواهند بود و الان هم هستند ولی در یک صحنه احساس می کنم باید مدافع حریف را اخراج می کرد. اگر گل اول را می زدیم، برمی گشتیم به بازی. ولی با این حال تلاش بچه ها برای جبران نتیجه خوب بود. الان ایرادهایی بود که اول از من است. من همچنان پشت بازیکنانم هستم. بازیکنان با غیرت و با شرفی داریم. قطعا بودجه سپاهان 15 برابر ما است و قطعا اختلاف ما و سپاهان نبود. سال گذشته اینجا سپاهان 4 بار به تیرک زد و هر چه پارسال نزدند، امسال به ما زدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا