ورزشی

شکوری: مطالبات بازیکنان پرسپولیس را پرداخت کردیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724685/47

زمان: 14:42  
1399/09/21

بازدید: 11,932

ابراهیم شکوری می‌گوید که مطالبات بازیکنان پرسپولیس از سوی مدیریت این باشگاه پرداخت شده است.

به گزارش “آلانه”، ابراهیم شکوری که روی خط برنامه ورزش و مردم بود، درباره اقدامات این باشگاه برای دیدار فینال آسیا گفت: یک تقسیم کار با هدف حضور در فینال آسیا، با کمال آرامش در خانواده بزرگ پرسپولیس صورت گرفته و هر گروهی با شرح وظایف خودش فعالیت می‌کند. تیم مدیریتی ما سعی کرده دغدغه مهم هواداران را از بین ببرد، با سعی کردیم خواسته های تیم را که غیرمعقول هم نبوده را پیگیری کنیم. از جمله آن می‌توانیم به حفظ شاکله تیم اشاره کنیم. ما قرارداد آقای گل محمدی را به همراه کادرشان را تمدید کردیم، تمدید قرارداد بازیکنان را آغاز کرده ایم و ادامه خواهیم داد و هدفمان این است که تا جایی که توان داریم ادامه دهیم.

 

معاون اجرایی قرمزها در مورد پرداخت مطالبات عنوان کرد: ما پرداختی به بازیکنان را انجام دادیم که دغدغه آن ها بود. ما سعی کردی کلیه مطالبات سال پیش را با همکاری خودشان پرداخت کردیم تا ذهنشان درگیر نباشد. یک پرداختی هم به بازیکنان برای این فصل داشتیم تا با روحیه بالا در فینال حضور یابند. ما کارگروهی هم برای فینال تشکیل دادیم تا با قدرت در این بازی حضور یابیم. این کارگروه تا فردای فینال که انشالله همراه با قهرمانی باشد، کلیه موارد را بررسی کرده ایم.

 

شکوری راجع به سفر به دوحه نیز گفت: ما پرواز اختصاصی را تهیه کردیم و کلیه امور انجام شده و به امید خدا ما روز یکشنبه عازم کشور قطر و شهر دوحه هستیم. ما سعی کردیم باتوجه به روابط خوب با ای اف سی و کشور قطر، تمام موارد را چک کنیم. بچه های ما یک تست دادند که تمامش منفی بود. به محض ورود به دوحه هم یک تست خواهیم داشت که امیدوارم آن هم منفی باشد تا تیم ما با تمام قدرت در فینال حضور یابد و اتفاقی که کشورمان سال هاست، منتظرش است را رقم بزنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا