ورزشی

سولسشر: رفتن به لیگ اروپا پیشرفت است!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، علیرغم هفته ها صدرنشینی، یونایتد در دیدار پایانی در لیگ قهرمانان مقابل لایپزیش شکست خورده و راهی لیگ اروپا شد. اوله گونار سولسشر، سرمربی جوان و نروژی در آستانه دربی حساس برابر منچسترسیتی در نشست خبری حضور یافته و ابراز امیدواری کرد تیمش در دیدار مقابل سیتیزن ها به گل اول دست یابد.

 

دیدار مقابل منچسترسیتی: “شروع سریع یک موضوع است، اما شما باید بازی را خوب شروع کنید. ما می خواهیم مستقیما رو به جلو حرکت کنیم، شرایط بازی ها تاثیرگذار هستند و وقتی به اولین گل برسید کار راحت تر خواهید بود.

 

 

این همان چیزی است که می خواهیم در این بازی به آن برسیم، ما در دقایق ابتدایی دیدارهای اخیر مقابل سیتی خوب بازی کرده ایم، اما فوتبال یک بازی 90 دقیقه ای است و اما می خواهیم شروع خوبی داشته باشیم.

 

البته ما به خاطر اتفاقات سه شنبه شب ناامید شدیم و این طبیعی است، ما واقعا می خواستیم از این گروه صعود کنیم و اینگونه نشد. این یک مسیر طولانی بود، بنابراین ما به یک روز ریکاروی در روز چهارشنبه نیاز داشتیم و پس از باید روی دربی منچستر تمرکز کرد.

 

رفتن به لیگ اروپا نسبت به فصل گذشته یک پله صعود بوده، ما شش بازی در سطح بالایی برگزار کرده و به خوبی آزمایش شدیم، زیرا ما مقابل فینالیست و تیم حاضر در نیمه نهایی سال گذشته قرار گرفته و آموختیم با هر اشتباه کوچکی مجازات می شویم.

 

 

در این گروه دشوار ما فاصله ای تا صعود نداشتیم. ما نسبت به سال گذشته قدم هایی برداشته ایم. در کوتاه مدت دریافتیم که هنوز برای رقابت کردن و فتح لیگ قهرمانان راه پیش رو داریم. زیرا این هدف ما برای کسب جام و مدعی بودن است.”

 

شایعات جدایی پل پوگبا: “من هرروز با بازیکنانم صحبت می کنم و پل هیچ تفاوتی با دیگران ندارد. ما در گروه های کوچک صحبت می کنیم و آنچه این هفته برای من ناامید کننده بود حذف از لیگ قهرمانان است.  بازیکنان می خواهند چنین مسابقاتی شرکت کنند و آنچه مدیر برنامه ها بگویند نمی تواند روی من تاثیر بگذارد، من آنچه را می خواستم بگویم گفتم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا