ورزشی

سه گل سپاهان با سه داستان خاص و متفاوت

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سپاهان که در دو هفته گذشته به حق خود نرسیده بود و با یک تساوی و تحمل یک شکست، تنها یک امتیاز از 6 امتیاز ممکن را مقابل سایپا و سپس نفت مسجد سلیمان کسب کرده بود، با توپ پر و با سه تغییر توسط نویدکیا وارد زمین شد و وقتی عرب براقی سوت پایان نیمه اول را به صدا در آورد، آنها با سه گل از حریفشان با گل های زیبایی که در نقش جهان به ثمر رساندند، پیش افتاده بودند؛ گل هایی که توسط سه مهاجم تیم به ثمر رسید و هر کدا داستان خاص خودش را دارد.

 
گل نزدن کی روش به سال نکشید

آخرین بار بهمن ماه سال 1398 بود که استنلی کی روش زیر نظر امیرقلعه نویی در دیدار مقابل فولادخوزستان از ابتدا وارد زمین شد و هنوز بازی به دقیقه 4 نرسیده بود که روی ارسال کرنر سروش رفیعی و برگشت اشتباه مدافعین تیم فولاد، با شوت پای راست دروازه این تیم را باز کرد. قطعا هیچ کس در آن زمان نمی توانست پیش بینی کند که از روز 11 بهمن ماه 1398 تا روز 21 آذرماه 1399 ستاره برزیلی سپاهان گلزنی نکند؛ اما این بازیکن درنهایت با تصمیم درستی که نویدکیا در مورد او گرفت، طلسم گل نزدن هایش را پس از ماه ها شکست.

 

شماره 7 سپاهان اینبار حسرت نخورد

بارها شاهد حرکات در عرض محمدرضا حسینی طی فصل گذشته و حتی همین 5 بازی ابتدایی لیگ بیستم با پیراهن سپاهان بوده ایم؛ حرکاتی که اغلب با حسرت این بازیکن همراه می شد و به تور دروازه نمی رسید. مقابل سایپا هم حسینی به شکلی مشابه بار دیگر به عرض زد ولی اینبار شوت پای چپ و فنی او به تور دروازه چسبید تا حسینی که در هفته اول نیز گلزنی تلخی را تجربه کرده بود، جشن شادی مفصلی را پس از ثبت گل دوم بازی در دقیقه 40 برپا کند.

 

 

سولوی سجاد برای ادامه درخشش

این چهارمین گل شهباززاده در فصل جاری لیگ برتر البته با یک تفاوت بود. این بازیکن در 5 بازی قبلی تیمش به عنوان مهاجم هدف وارد زمین شده بود ولی در مقابل نساجی مازندران بار دیگر در پست وینگر چپ مورد استفاده قرار گرفت و توانست گل سوم بازی را روی یک حرکت انفرادی استثنائی که از میانه زمین شروع شد و با یک شوت پای چپ قدرتمند در محوطه جریمه ختم شد، به ثمر برساند.

 

عکس ها نورویک آلاوردیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا