سیاسی

سرلشکر سلامی با خانواده شهید فخری‌زاده دیدار کرد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در منزل شهید محسن فخری زاده دانشمنده هسته‌ای کشورمان؛ با خانواده این شهید دیدار و گفت و گو کرد.

 سرلشکر حسین سلامی در این دیدار گفت: جنایت تروریست های ددمنش، افتخار بزرگی را برای شهید فخری زاده خلق کرد و این دانشمند را همچون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که حین حیات ،بارها انتقام خود را از آمریکایی ها گرفته بود  مطرح کرد به گونه ای که دشمنان کینه شهید را از سالها قبل در دل داشتند.

وی افزود:فرزندان بزرگ این ملت که توسط شیطان بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی به صورت مظلومانه ترور می شوند، افتخار بزرگی را برای ایران اسلامی به ارمغان می آورند.

فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: شهید فخری زاده دانشمند متخصص و متعهد ای بود که سالها در گمنامی و مظلومیت به میهن اسلامی و مردم خود خدمت کرد ، اما خداوند متعال این چهره درخشان و سرفراز را همچون خورشیدی درخشان به عالمیان معرفی کرد و نامش برای همیشه تاریخ در آسمان اقتدار و عزت ایران اسلامی ماندگار شد.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد :شهید فخری زاده به آرزوی دیرینه خود که همانا شهادت فی سبیل الله بود رسید و این در واقع بالاترین فوز عظیم است.

سرلشکر سلامی گفت: ساخت شخصیت مصمم ، با وقار، با اراده و با صلابت شهید فخری زاده نمونه بارزی از فرزندان ایران اسلامی است که دشمنان ایران اسلامی هیچ گاه تاب تحمل این چنین مردان مومن و متعهد و دانشمندی را ندارند،هرچند از دست دادن این شخصیت های بزرگ  برای کشور دردناک است، اما  این عزیزان سند مظلومیت این کشور و ملت عظیم الشان ایران هستند.

فرمانده کل سپاه با  بیان اینکه چراغ راهی که شهیدان برافروخته اند هرگز فراموش نخواهد شد،تاکید کرد: بی تردید، مسیر پر تلالو شهیدان به ویژه شهید فخری زاده پر فروغ تر از گذشته ادامه خواهد یافت.

 سرلشکر سلامی در پایان با بیان اینکه رژیم اشغالگر صهیونیستی با این اقدامات ناجوانمردانه، خود را به سمت سقوط و سرنگونی نزدیکتر کرد و این خون های به ناحق ریخته شده هیمنه نظام سلطه را فرو خواهد ریخت، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و اذنابش قطعا تاوان این جنایت های ددمنشانه را می پردازند و ملت بزرگ ایران در موعد مناسب انتقام سخت خود را از آنان خواهد گرفت.

گفتنی است شهید فخری زاده روز جمعه هفتم آذرماه در منطقه آبسرد دماوند توسط تروریست‌های موساد ترور شد و به شهادت رسید.


بیشتر بخوانید

وقتی تیربار‌ اتوماتیک با هوش مصنوعی شهید فخری ‌زاده را ترور می‌کند


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا