ورزشی

رحمتی: باید نتیجه بگیریم تا زحمات کارگران جبران شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” سید مهدی رحمتی سرمربی شهر خودرو درباره آخرین وضعیت تیمش امروز در حاشیه تمرین عنابی‌پوشان پاسخگوی اصحاب رسانه بود و در این‌باره گفت: از روزی که کار را شروع کردیم کار ما با 9 بازیکن کرونایی شکل گرفت، بعد از آن هم برخی بازیکنان مشکل سربازی داشتند ولی الان شرایط تیم ما خوب است؛ ما 2 بازی مقابل پرسپولیس و ذوب آهن در بیرون از خانه داشتیم و الان هم با استقلال بازی داریم و سپس باید به سیرجان برویم. این 4 بازی برای ما خیلی سخت است ولی بعد از برد مقابل تیم خوب ذوب آهن شرایط خوبی داریم.

 

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در خصوص محرومان و مصدومان تیمش گفت: در بازی با ذوب‌آهن نفرات کامل تیم خودمان را در اختیار نداشتیم ولی خوشبختانه الان شرایط خوبی پیدا کردیم و فکر نمی‌کنم برای بازی با استقلال از نظر نفرات مشکلی داشته باشیم.

 

مهدی رحمتی در واکنش به دوئل با تیم سابق خود، به تمجید از آبی‌پوشان پرداخت و گفت: استقلال تیم بزرگی است که کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد. آنها تدارک خوبی برای لیگ امسال داشته‌اند ولی ما هم دست و پا بسته نیستیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که یک بازی قابل قبول را به نمایش بگذاریم.

 

سرمربی شهر خودرو در واکنش به هجمه‌ها علیه داوران در هفته‌های اخیر لیگ برتر گفت: داوران جزوی از فوتبال کشور هستند؛ من کاری به اعتراضات استقلالی‌ها ندارم چون هر کسی مسئول اظهارات خودش است اما همه دیدند در بازی با پیکان پنالتی ما را نگرفتند و در دقیقه 35 بازی با پرسپولیس هم به گواه همه کارشناسان داوری بازیکن حریف اخراج نشد. ما هم در این 2 بازی ضرر کردیم اما اعتقادی به بوق و کرنا نداریم و سعی می کنیم آرامش را از لب خط به تیم داوری بدهیم. امیدوارم روز یکشنبه داوران یک بازی بدون نقص و اشتباهات داشته باشند و درگیر این اتفاقات نباشیم.

 

مهدی رحمتی با تمجید از مالک تیمش درباره زمین تمرینی مطلوب شهر خودرویی‌ها، ادامه داد: از آقای حمیداوی تشکر می‌کنم که امسال خیلی زحمت کشید تا این شرایط در اختیار ما باشد؛ همین زمین می‌تواند خیلی به ما کمک کند، یک عده کارگر هم از  8 صبح در این زمین تلاش می کنند که شرایط آن خوب باشد. ان شاءالله خدا به ما کمک کند تا نتیجه خوبی در شان نماینده مشهد بگیریم و زحمات این عزیزان را جبران کنیم.

 

او در خصوص اینکه یکسری از باشگاه‌ها روی قانون 5+11 ایراد می‌گیرند، گفت: این قانون مختص به کشور ما نیست و کل دنیا از آن تبعیت می‌کنند. روزی که الهلال رو به روی ما بازی کرد 3+11 بودند و روزی که آنها را از لیگ قهرمانان آسیا حذف کردند 1+11  بودند و حتی با همین شرایط می خواستند مقابل ما بازی کنند. ما امسال سعی کردیم بازیکنان جوانی داشته باشیم که فاصله فنی زیادی با بازیکنان دیگر نداشته باشند تا از همه استفاده کنیم. در مقابل ذوب آهن به دستور سازمان لیگ بازی کردیم و از همینجا دوباره برای بازیکنان این تیم و همچنین رحمان رضایی آرزوی موفقیت می‌کنم. فراموش نکنید اول فصل تیم ما هم با 9 بازیکن کرونایی شروع کرد.

 

مهدی رحمتی در صحبتی جالب درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تیمش گفت: بازیکنان ما واکسن زده‌اند و 9 بازیکن هم قبلا کرونا گرفته اند که بعید است باز هم بگیرند ولی تلاش می کنیم پروتکل‌ها را رعایت کنیم و کار را پیش ببریم.

 

سرمربی جوان عنابی‌پوشان مشهدی در واکنش به تغییر محل بازی‌های تیمش گفت: افراد وقتی نظر می‌دهند باید منطقی باشد؛ ورزشگاه ثامن خارج از شهر است و همین الان که با شما صحبت می‌کنم، 20 سانت برف روی این زمین نشسته است. حداقل در زمستان نمی شود در این زمین بازی کنیم و از مسئولان خواهش می‌کنم که تیم جوان ما را حمایت کنند.

 

در بخش پایانی صحبت‌های خود، مهدی رحمتی کنایه‌ای به حواشی دیدار با صنعت نفت آبادان زد و گفت: اینکه بخواهم از روز اول توضیح بدهم که چه مشکلاتی وجود داشته سخت است و خوشم نمی آید مرتب در این موارد به عقب برگردم و صحبت کنم ولی خوب نیست که تیم ما وارد استادیوم شود، بازیکنان 15 دقیقه منتظر بمانند که آیا اجازه بازی در ورزشگاه امام رضا به ما داده می شود یا خیر. اگر اجازه بدهند در همین ورزشگاه امام رضا بازی کنیم حمایت کوچکی از تیم ما صورت گرفته و ما کمک بزرگتر هم نمی‌خواهیم. بازی در ورزشگاه امام رضا برای ما کمک است و فکر نمی کنم انتظار زیادی باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا