ورزشی

درخواست پیکان برای حضور ماموران ضد دوپینگ در لیگ

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724701/39

زمان: 16:01  
1399/09/21

بازدید: 2,696

رحیم‌پور: نادو نظارتش برای مسابقات را بیشتر کند

مدیرورزش قهرمانی و حرفه‌ای باشگاه پیکان خواهان انجام تست های ضد دوپینگ در مسابقات لیگ برتر شد.

به گزارش “آلانه”، سیامک رحیم پور در گفت و گو با روابط عمومی باشگاه پیکان با اشاره به لزوم بررسی وضعیت سلامتی تیم های لیگ برتری بیان کرد: در شرایطی که شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور موجبات نگرانی همه قشرهای جامعه شده، اهالی فوتبال هم با توجه به برگزاری متوالی مسابقات این رشته نگران سلامتی خودشان هستند. امابا وجود این مساله نباید از سلامت برگزاری مسابقات غافل شویم.

وی ادامه داد: درست است که با تدبیر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، رقابت ها باید با حضور حداقلی افراد برگزار شود ، اما لزوم حضور ماموران کمیته ضد دوپینگ یک الزام درلیگ همه کشورها است.

مدیر ورزش قهرمانی و حرفه‌ای باشگاه پیکان در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: من از مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ عاجزانه خواهش می‌کنم که زمینه را برای حضور ماموران ضد دوپینگ(نادو) در ورزشگاه‌ها را فراهم کنند تا همه در کنار یکدیگر از سلامت اعضای تیم ها و بازیکنان فوتبال لذت ببریم و به آنچه هدف اصلی مان از برگزاری رقابت‌ها است دست پیدا کنیم. بی تردید انجام تست‌های دوپینگ از بازیکنان تیم‌ها به سلامت مسابقات کمک می‌کند و از ماموران نادو نیز می‌خواهم با حساسیت بیشتری روی رقابت‌های فوتبال نظارت کنند.

رحیم‌پور ضمن اشاره به گفت و گوی کادرپزشکی پیکان با دکتر زهره هراتیان مسئول مرکز پزشکی ایفمارک تاکید کرد: طی صحبتی که با ایشان داشتیم، وعده همکاری در این خصوص داده شد. البته که مسئولیت رسیدگی به مسائل دوپینگ، نادوی ایران است اما با توجه به تفاهم فدراسیون با آزمایشگاه قطر دیگر لازم نیست نمونه‌ها به کلن ارسال شود و به عبارت بهتر در شرایط کرونایی مشکلی برای انجام تست‌های دوپینگ از بازیکنان وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا