سیاسی

خیانت‌های برخی سران عرب به آرمان فلسطین هرگز مورد تایید ملت آن‌ها نیست

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش حوزه مجلس گروه  سیاسی  باشگاه  خبرنگاران  جوان،  بیانیه دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در محکومیت سازش مراکش با رژیم تروریست صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، سازش و خیانت حکومت پادشاهی مراکش با رژیم اشغالگر صهیونیست و نتانیاهو دشمن کینه توز اسلام و مسلمانان را بشدت محکوم می‌نماید.

خیانت ذلت بار برخی سران عربی از جمله ابوظبی، بحرین، سودان و اخیرا مراکش به آرمان ملت فلسطین و قدس شریف هرگز مورد تایید و حمایت ملت‌های بزرگ، مبارز و حق طلب این کشور‌ها قرار نخواهد گرفت.

بی تردید نیرو‌های مقاومت فلسطین قویتر و آماده‌تر از هر زمان دیگر برای آزادی سرزمین‌های اشغالی از یوغ حاکمیت صهیونیست‌ها اقدام خواهند کرد.

فشار‌های استکبار جهانی به رهبری آمریکا بر کشور‌های عربی برای سازش با صهیونیست‌ها، روحیه مبارزه جهت خشکاندن این غده بدخیم سرطانی را تقویت خواهد کرد و ملت‌ها برای مبارزه با استکبار و صهیونیسم عزم خود را بیش از پیش جزم می‌نمایند.

دشمنان مقاومت و ملت فلسطین باید بدانند، هفتاد و دو سال تجربه موفق مقاومت، پایداری و فداکاری را نمی‌توانند به حراج بگذارند و ملت فلسطین نام آن‌ها را به عنوان خائن به اسلام و آرمان قدس شریف قبله اول مسلمین در صفحه مبارزات خود ثبت خواهد کرد.

دبیرخانه مذکور از سازمان‌های بین المللی، پارلمان‌های جهان و دولت‌های مستقل خواست که نقش خود را در کمک به مردم آزاده فلسطین ایفاء کرده و این اقدامات سازشکارانه را محکوم نمایند.»

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا