ورزشی

حراج زمستانی مدافع ملی ‌پوش ایرانی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724640/43

زمان: 11:45  
1399/09/21

بازدید: 21,635

آوچی مجید حسینی را نمی‌خواهد

عبدالله آوچی سرمربی تیم ترابزون اسپور فهرست اولیه خود را برای نقل و انتقالات زمستانه به باشگاه ارائه داد.

به گزارش “آلانه” و به نقل از حریت، او نام مجید حسینی مدافع ایرانی و گاستون کمپی را در فهرست فروش قرار داده و از باشگاه خواسته به آن‌ها اجازه جدایی بدهد؛ همچنین این موضوع برای استیون پلازا، مدافع اکوادوری وجود دارد که در ابتدای فصل به صورت قرضی به ترابزون پیوسته اما در یک مسابقه حضور داشته است.

فهرست آوچی که برای نقل و انتقالات زمستانی تنظیم شده، تکلیف برخی از بازیکنان را در ژانویه روشن می‌کند و بنابراین گزارش، تعدادی از بازیکنان از تیم خواهند رفت و بعضی به صورت قرضی به تیم دیگری منتقل خواهند شد و البته بازیکنانی که در تیم باقی خواهند ماند، با این فهرست مشخص می‌شوند. همچنین تعدادی از بازیکنان جوان به تیم‌های دیگر برای کسب تجربه قرض داده خواهند شد.

 

منبع خبر حریت، وبسایت تقویم است که در آن تاکید شده عبدالله آوچی که خواستار فروش مجید حسینی و گاستون کمپی است و این در شرایطی‌ست که حسینی با وجود شرایط مناسبی که در فصل گذشته در این باشگاه ترک داشت و حتی صحبت از فروش او به باشگاه ایتالیایی شنیده می‌شد، حالا شرایط کاملا نامناسبی را در ترابزون سپری می‌کند؛ حسینی در این فصل تنها در چهار دقیقه از یک مسابقه ترابزون حضور داشته و این به معنای آن است که از برنامه‌های سرمربی خارج شده است. چیزی که با توجه به سن و سال و تجربه حسینی و شرایطی که او در ترابزون پشت سر گذاشته بود، کمی غیرمنتظره به نظر می‌رسد.

 

حالا باید دید این باشگاه ترک چه برنامه‌ای برای ادامه کار حسینی و نحوه فروش وی خواهد داشت و آیا حسینی به کار خود در خارج از فوتبال ایران ادامه خواهد داد یا در نقل و انتقالات زمستانه به ایران باز می‌گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا