ورزشی

توضیح تراکتور درباره محرومیت واسعی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724693/47

زمان: 15:02  
1399/09/21

بازدید: 10,787

باشگاه تراکتور می‌گوید که امکان فسخ قرارداد یا کسر از قرارداد سعید واسعی را دارد.

به گزارش “آلانه”، سعید واسعی با تصمیم کمیته تعیین وضعیت و همچنین کمیته انضباطی چهار ماه از حضور در میادین محروم و به پرداخت یک میلیارد و دویست میلیون تومان جریمه محکوم شد. حالا هوشنگ نصیرزاده درباره وضعیت این بازیکن گفته است: سعید واسعی رفت قراردادش با پیکان را فسخ کرد، او قبل از فسخ قرارداد رفت با استقلال مذاکره کرد و بعد از این که به نتیجه نرسید، آمد تراکتور. او در تراکتور قراردادی امضا کرد و بعد که پیکان شکایت کرد، تراکتور متوجه شد که فسخ قرارداد او عجولانه بوده و به این خاطر محروم شده.

 

او در پاسخ به این سوال که چرا تراکتور از پنجره نقل و انتقالاتی محروم نشد، گفت: به این دلیل با تراکتور کاری نداشتند که تراکتور مقصد بعد از پیکان او نبوده و اغواگری انجام نداده است. چون در جریمه یک میلیارد و دویست میلیون تومانی  اسم تراکتور بوده، پس می‌توانستیم به استیناف شکایت کنیم.

 

وی با اشاره به امکان حقوقی تراکتور در قبال این بازیکن تصریح کرد: در قراردادهای ما بین بازیکن، اگر منع قانونی داشته باشد و برای عقد قرارداد با تیم جدید مبادرت کند، باشگاه می‌تواند 40 درصد قراردادش را کم کند و قراردادش را فسخ کند. به هیچ بازیکن حرفه ای توصیه نمی‌شود که قراردادش را فسخ کند. احتمالا آقای واسعی به باشگاه پیکان مراجعه خواهد کرد و اگر بتواند رضایت آن ها را جلب کند، کمیته استیناف ممکن است بخشی از جریمه وی را ببخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا