ورزشی

تارتار: هیچ پیشنهادی از تیم‌های دیگر ندارم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، مهدی تارتار در نشست خبری قبل از بازی با آلومینیوم اراک حضور یافت و صحبت‌هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

**باید 3 امتیاز را بگیریم تا شرایط مان خوب شود

بازی فردا برای ما اهمیت زیادی دارد و با توجه به اینکه در زمین خودمان برگزار می‌شود، اگر بتوانیم سه امتیاز بازی را بگیریم شرایط‌‌مان در جدول خوب می‌شود. درست است که اول فصل هستیم و جدول شکل کاذبی دارد، اما امتیازات نیم فصل اول به ادامه مسابقات در نیم فصل دوم کمک کند.

**برای خطیبی آرزوی موفقیت می‌کنم

آلومینیوم را رسول خطیبی به لیگ برتر آورده و تیمش را می‌شناسد و به آن اشراف دارد. او توانسته آلومینیوم را تقویت کند. آقا رسول در تیم بستن خوب عمل می‌کند و جزو مربیان خوب ما است و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم، اما محکوم به پیروزی هستیم. باید با تلاش مضاعف و سختی کشیدن به این هدف برسیم. باید باهوش باشیم و غافلگیر نشویم.

**دلیل عدم استفاده از مهدی شریفی

شریفی در هفته‌‌های گذشته دچار ویروس کرونا شده بود. مشکلاتی نیز برای دریافت ITC داشت که حل نشده است. بازیکنان دیگر هستند و تلاش می‌کنند. در فوتبال کاری به اسم‌ها نداریم و هر کسی آماده باشد، بازی می‌کند. شریفی جزو بازیکنان خوب است که می‌تواند به ما کمک کند.

**از عدم همخوانی با تفکرات تا نتایج فوق‌العاده

زمان کمی داشتیم و 70،80 درصد تیم را من نبسته بودم. باشگاه استعفای من را قبول نکرد و با تمام وجود ایستادم و کار کردم. سعی کردم فلسفه کاری‌ام را تغییر دهم‌. الان مهم این است که از کورس عقب نمانیم. کاری هم به بالای جدول نداریم‌. مجبوریم نتیجه‌گرا باشیم، چرا که به بازی زیبا امتیاز نمی‌دهند. مهم نتیجه است و مجبوریم تفکرات خود را با داشته‌های‌مان پیش ببریم.

 

**شانس سهمیه آسیایی؟

هیچ قولی به باشگاه نداده‌ام. بازی به بازی جلو می‌رویم، با این تفکر که هر بازی برای ما حکم فینال را دارد. اگر در هر بازی با تفکر فینال جلو برویم می‌توانیم نتیجه بگیریم.

**دلیل کم گل بودن بازی‌های لیگ

طبیعی است. تیم‌ها به گونه‌ای بسته شده‌اند که 50 درصد، در یک سطح هستند و 50  درصد دیگر زورشان زیاد است و برای قهرمانی و کسب سهمیه آسیا می‌جنگند. حساسیت زیاد است و مربیان دوست ندارند شغل‌شان را از دست بدهند و محتاط عمل می‌کنند. از طرفی، مهاجمان خوب ما ترانسفر می‌شوند و بازیکن خارجی هم طبق قانون نمی‌توان جذب کرد. تیم‌ها هر سال بازیکن خارجی می‌آوردند، اما امسال نمی‌توانند بازیکن بگیرند.

**هر مربی‌ای محمدی را داشت، اوت می‌انداخت

هر مربی بر اساس داشته‌هایش پیش می‌رود. هر مربی که نادر محمدی را داشته باشد و بگوید از اوت‌های بلند او استفاده نمی‌کند، صد در صد دروغ گفته است. از توانایی‌های بازیکن باید به نحو احسن استفاده کرد.

**پرتاب اوت های محمدی عادی می‌شود

زمانی که علیرضا بیرانوند شروع مجددهایش را بلند انجام می‌داد، همه مات و مبهوت مانده بودند و به به و چه چه کردند و جهانی شد. پرتاب اوت محمدی چند وقت دیگر عادی می‌شود و تیم‌ها راهکاری برای مقابله با این تاکتیک به کار می‌گیرند. سعی می‌کنیم در کنار این تاکتیک از تاکتیک‌های دیگر نیز استفاده کنیم.

**برای نظر دادن درباره جدول زود است

سجدول کاذب است و از الان نمی‌توان جایگاه تیم‌ها را مد نظر قرار داد. هفت هشت هفته دیگر می‌توان درباره جایگاه تیم‌ها نظر داد.

**شایعه مذاکره با تراکتور

هیچ پیشنهادی از هیچ باشگاهی ندارم. یک روز صحبت از تراکتور است و یک روز مس رفسنجان و تمرکز مربیان از بین می‌رود. تمرکزم روی پیکان است و می‌خواهیم نیم فصل دوم تیم را تقویت کنیم تا جایگاه مناسبی داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا