ورزشی

الهویی: شناخت کاملی از صنعت نفت داریم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سعید الهویی که فصل گذشته به همراه سپاهان و در کنار امیر قلعه‌نویی بازی سختی را در آبادان داشتند، امروز در یک هیبت تیم صدرنشین و به‌عنوان مربی گل‌گهر در نشست خبری حاضر بود.

 

الهویی در ابتدای صحبت‌های خود ضمن تشکر از مردم خوب و فوتبال‌دوست آبادان که در یک فضای رقابتی زمین تمرین خود را در اختیار آنها گذاشتند، اظهار کرد: از طرف آقای قلعه‌نویی و باشگاه گل‌گهر از آبادانی‌ها بخاطر این رفتار دوستانه و حرفه‌ای تشکر می‌کنیم.

 

او درباره دیدار با صنعت نفت آبادان عنوان کرد: آنها با وجود اینکه چندین بازیکن فصل گذشته‌شان را در اختیار ندارند، اما امسال تیم جوان و با کیفیتی نشان دادند.

 

مربی گل‌گهر یادآور شد: شناخت کافی و کاملی توسط کادر فنی‌مان از این تیم داریم و تلاش کردیم تا شکل بازی این تیم را تعریف کنیم.

 

او در مورد محرومان یا مصدومان گل‌گهر ابراز کرد: یونس شاکری را در اختیار نداریم و شربتی را که بابت اتفاقاتی که هفته پیش به وجود آمد، در فهرست نخواهیم داشت.

 

الهویی تصریح کرد: باید به این نکته اشاره کنم که تیم صنعت نفت مثل آقای قلعه نویی و تیم ما بازی می کنند و برای کسب نتیجه دنبال مسائلی جز کار فنی نیستند و از این بابت خوشحال هستیم و مطمئن باشید فردا بازی خوبی را شاهد خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا