ورزشی

افاضلی – ماشین سازی؛ منتفی شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724652/43

زمان: 12:37  
1399/09/21

بازدید: 5,585

بازگشتی که انجام نشد؛

هومن افاضلی که در کارنامه خود سابقه حفظ سهمیه لیگ برتری ماشین سازی را دارد، برای پذیرش دوباره سکان هدایت این تیم به مدیران باشگاه پاسخ منفی داد.

به گزارش “آلانه” نتایج ضعیف ماشین سازی در پنج هفته آغازین لیگ بیستم باعث شد تا خیلی زود پرونده جوان‌ترین سرمربی تاریخ لیگ برتر نیز در تبریز بسته شود و با استعفای وحید بیاتلو موافقت شد تا مدیران ماشین‌سازی به دنبال جانشین برای او بروند؛ یکی از گزینه‌های جانشینی بیاتلو، هومن افاضلی سرمربی فصل گذشته ماشین سازی بود که توانست این تیم را در لیگ برتر حفظ کند اما افاضلی از پذیرش دوباره سکان هدایت ماشین سازی امتناع کرد.

 

گویا ترکیب ماشین سازی مطابق با انتظارات فنی افاضلی نبوده و دلیل اصلی رد پیشنهاد مدیران این باشگاه نیز از سوی هومن افاضلی، همین مسئله بوده است؛ سبزپوشان تبریزی در دربی تبریز یکشنبه بایستی در مقابل تراکتوری قرار گیرند که تقریبا در وضعیت مشابه ماشین سازی است و هنوز تکلیف سرمربی آن مشخص نشده و مسعود شجاعی فعلا در قامت سرمربی-بازیکن کار خود را دنبال می‌کند.

 

با توجه به پاسخ منفی افاضلی، باید دید تلاش مدیران ماشین سازی برای انتخاب جانشین بیاتلو به کجا خواهد رسید و سرانجام چه کسی سکان هدایت قعرنشین لیگ بیستم را می‌پذیرد؟ پس از جدایی بیاتلو، موقتا سکان هدایت ماشین سازی به سعید اخباری دستیار وی، واگذار شده تا پروسه انتخاب کادرفنی جدید صورت پذیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا