ورزشی

اسماعیلی: جز دروغ چیز دیگری بلد نیستید!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دیروز و در تمرین استقلال اتفاقی رخ داد که منجر به بروز حواشی زیادی شد. یک درگیری لفظی میان سرپرست استقلال و فرشید اسماعیلی که منجر به درگیری لفظی میان این دو نفر شد.

داستان از این قرار است که فرشید اسماعیلی بازیکنی است که در ابتدای فصل و زمانی که قصد داشت با استقلال قراردادش را تمدید کند، مبلغی را از فردی به نام نامداری دریافت کرد که طبق توافق قرار بود این مبلغ اصلا در قراردادش قید نشود.

با این حال مدیران استقلال به اسماعیلی اعلام کرده اند باید از نامداری نامه بیاورد که این مبلغ را به عنوان هدیه دریافت کرده و در غیر اینصورت این پول به عنوان دریافتی قراردادش برای این فصل محاسبه خواهد شد.

در واقع مدیران استقلال به اسماعیلی اعلام کرده اند اگر نتواند ثابت کند این پول را به عنوان هدیه دریافت کرده، معادل 50 درصد از قراردادش را گرفته و تا پرداختی سایر بازیکنان به این درصد نرسد پولی دریافت نمی کند. با این حال، اسماعیلی از حضور در تمرینات استقلال منع و در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفت.

این بازیکن، عصر امروز با انتشار یک استوری اعلام کرد علاوه بر اینکه به تصمیم کادرفنی مبنی بر کنار گذاشتنش احترام می گذارد، گفت که امسال با هدف بالا بردن پرچم استقلال پای به مسابقات گذاشته و طی 6 هفته گذشته برای جلوگیری از بروز حاشیه، مشکلاتش را به فکری انتقال داده است.

باشگاه استقلال نیز امشب بیانیه ای در خصوص اتفاقات رخ داده منتشر کرد. در این بیانیه آمده است که باشگاه استقلال باید آن مبلغی را که نامداری به اسماعیلی پرداخت کرده، به آن هوادار متمول بازگرداند و به همین دلیل این باشگاه نمی تواند درخواست اسماعیلی مبنی بر دریافت آن مبلغ که برابر با 50 درصد از مبلغ قراردادش است را خارج از قراردادش قبول کند چرا که در اینصورت فرشید اسماعیلی 50 درصد بیشتر از مبلغ قراردادش دریافت می کند.

در پایان این بیانیه جمله مهمی درج شده که نشان می دهد اسماعیلی به کادرفنی اعلام کرده است با تیم به مشهد و برای دیدار با شهرخودرو نمی آید. در این بیانیه آمده است: «حال قضاوت این جمله یک بازیکن خطاب به کادرفنی استقلال وقتی که می‌گوید “روی من برای بازی بعدی حساب نکنید”، را به هواداران استقلال می‌سپاریم.»

 

این جملات خیلی زود با واکنش فرشید اسماعیلی مواجه شد. هافبک آبی پوشان زیر پست این بیانیه که در صفحه رسمی باشگاه در اینستاگرام نیز منتشر شده است، با ارسال کامنتی نوشت: «جز دروغ چیز دیگه ای بلد نیستین»

به هر حال در حالیکه استقلال باید فردا تهران را به مقصد مشهد ترک کند تا در دیداری حساس و مهم به مصاف شهرخودرو برود، حاشیه ها به جان این تیم افتاده اند. از یک سوی درگیری مددی با اسماعیلی به موضوع داغ این باشگاه تبدیل شده، از سوی دیگر پرونده های محرومیت بابک مرادی و رشید مظاهری بر مشکلات این تیم افزوده است. موضوع غرامت باشگاه نساجی از فکری نیز یکی دیگر از مواردی است که باعث شده استقلال که نتایج مورد علاقه هوادارانش را کسب نکرده، غرق در مشکلات شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا