ورزشی

استقلال و صدرنشینی با فرمول بیش از قهرمانی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724639/34

زمان: 11:44  
1399/09/21

بازدید: 15,273

استقلال خوزستان در حالی صدر جدول لیگ یک را در پایان هفته چهارم در اختیار گرفته که از 4 بازی 10 امتیاز کسب کرده است. البته پارس جنوبی حم هم همین تعداد امتیاز را به دست آورده است.

به گزارش “آلانه”، فرمول قهرمانی در فوتبال باشگاهی ایران میانگین کسب دو امتیاز هر بازی بعلاوه یک است که تا به این جای کار استقلال خوزستان با هدایت امیر خلیفه اصل و پارس جنوبی جم با هدایت محمد نصرتی بیش از فرمول قهرمانی امتیاز به دست آورده اند.

 

در ماراتن فوتبال ایران یعنی لیگ یک 18 تیم حضور دارند که در پایان تیم های اول و دوم به لیگ برتر صعود می کنند و پای بازی پلی آف هم در میان نیست و 3 تیم انتهای جدول هم دسته دومی می شوند. در هفته های سپری شده حضور پارس جنوبی جم در بالای جدول محتمل بود به این خاطر که این تیم فصل گذشته در لیگ برتر حضور داشت و طبیعی است خیلی سریع به دنبال بازگشت به لیگ برتر باشد امااستقلال خوزستان با امیر خلیفه اصل دور از انتظار نتیجه گرفته است؛ به خصوص که از نظر مالی یکی از تیم های نیمه پایین جدول بحساب می آید. هر چند باید به این نکته اشاره کرد استقلال خوزستان با مربیگری عبدالله ویسی قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده و حتی در برهه ای در لیگ قهرمانان آسیا هم شرکت کرده است.

 

در هفته های سپری شده حضور تیم های نود ارومیه و خوشه طلایی ساوه در انتهای جدول هم در نوع خود عجیب است به این خاطر که این دو تیم فصل گذشته هفته های متمادی بالانشین و برای صعود به لیگ برتر می جنگیدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا