سیاسی

آیت‌الله یزدی مدافع شجاع و سنگربان راستین حریم ولایت و مرجعیت بود

پنل اس ام اس هیرو

آیت الله محمد یزدی مدافع شجاع و سنگربان راستین حریم ولایت و مرجعیت بودوهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه،  شخصیت علمی و سیاسی آیت الله محمد یزدی را عالی و کم نظیر توصیف کرد و گفت: امروز فقدان این عالم ربانی خسران بزرگی برای جهان تشیع و دوست داران انقلاب است. این روحانی مبارز در تمام عمر خویش همواره مدافع انقلاب و یار و یاور حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بود. در دفاع از ارزش های انقلاب  و آرمان های حضرت امام خمینی (ره) استوار و محکم بود.

او ادامه داد: نمایندگی مردم استان های تهران و قم در مجلس خبرگان رهبری، شورای بازنگری قانون اساسی، ریاست مجلس خبرگان رهبری، عضویت در شورای نگهبان، ریاست قوه قضائیه وظایف و ماموریت هایی بودند که آیت الله یزدی با سربلندی و صلابت از آزمون الهی قبول شد.

 عزیزی افزود: مسئولیت شورای عالی جامعه مدرسین یکی دیگر از سنگرهای خدمت این عالم نستوه به نظام و انقلاب بود. جامعه مدرسین حوزه علمیه قم سهم بزرگی در هدایت فضای سیاسی کشور در مسیر انقلاب دارد که تدبیر این سیاست ها بر عهده این عالم با بصیرت بود.

دبیرکل جهادگران ایران اسلامی تصریح کرد: بصیرت و هوشیاری آیت الله محمد یزدی در خاموش کردن آتش فتنه ۸۸ از طریق توصیه و رهنمود به بعضی از افراد تاثیرگذار، یکی از خدمات ارزنده ایشان به مردم و انقلاب بود؛ همچنین دفاع از ماموریت و سلامت قوه قضائیه در جهت استحکام نظام اسلامی از خدمات بی نظیر و قابل تحسین این روحانی جهادگر و انقلابی بود‌.

او در پایان گفت: جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی بازگشت الی الله حضرت آیت الله محمد یزدی را محضر حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)، مراجع عظام جهان تشیع، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و مردم شریف ایران تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای مراجع شیعه، بویژه مقام معظم رهبری طول عمر پربرکت مسئلت می نماید.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا