سیاسی

ورود حزب کارگزاران سازندگی به انتخابات برنامه محور خواهد بود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، جلسه آنلاین شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران به ریاست محسن هاشمی برگزار شد. در این جلسه که برای نخستین‌بار به صورت آنلاین برگزار شد، سیدحسین مرعشی ضمن ارائه گزارشی از برگزاری جلسات مستمر کمیته سیاسی حزب درباره انتخابات ۱۴۰۰، از ورود این کمیته به فاز بررسی شخصیت‌ها برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

رئیس کمیته سیاسی کارگزاران سازندگی ایران همچنین با بیان روند تدوین برنامه انتخاباتی حزب و اصلاحات آن، سیاست‌ها و برنامه‌های پیشنهادی این کمیته برای انتخابات ریاست جمهوری را جهت تصویب مطرح کرد.

بر این اساس، با تصویب شورای مرکزی ورود حزب کارگزاران سازندگی ایران به انتخابات ۱۴۰۰ «برنامه‌محور» خواهد بود.

همچنین مقرر شد حزب کارگزاران سازندگی ایران تیم پیشنهادی خود را برای اداره دولت آینده، پیش از انتخابات پس از مشورت با نامزد اصلی ریاست جمهوری و شخصیت‌های محوری جبهه اصلاحات اعلام کند.

جمع‌بندی شورای مرکزی درباره برنامه حزب کارگزاران سازندگی ایران در انتخابات آتی نیز بر این شد که پس تصویب آن در جلسه آینده شورا، برنامه مصوب برای اعلام نظر کارشناسان و متخصصان منتشر شده و پس از اخذ نظریات و اصلاحات احتمالی، برای تصویب نهایی به شورای مرکزی باز گردد.

تأکید بر برگزاری به موقع کنگره سراسری و کنگره‌های استانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دغدغه‌ای بود که از سوی غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران مطرح شد.

پس از ارائه گزارش محمد عطریانفر، رئیس کنگره و مجید صالحی، رئیس دفتر ویژه کنگره سراسری درباره روند انجام مقدمات و همچنین مشکلات و ملاحظات برگزاری آنلاین آن، شورای  بر برگزاری کنگره در وقت مقرر -ترجیحا دهه سوم دی‌ماه ۹۹- تأکید کرد.

همچنین در این جلسه که به ریاست محسن هاشمی برگزار شد، اعضای شورای مرکزی نقش کنگره سراسری به عنوان عالی‌ترین رکن حزب را در تصمیمات نهایی برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خاطرنشان کردند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا