سیاسی

مراکز آموزشی ارتش هیچ‌گونه مورد فوتی بر اثر کرونا نداشته است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،  امیر سرتیپ علیرضا شیخ معاون تربیت و آموزش ارتش، با اشاره به ارائه فعالیت‌های آموزشی به کارکنان ارتش، گفت: تاکنون بحث آموزش در سطح ارتش جمهوری اسلامی حتی برای یک ساعت هم تعطیل نشده است. کارکنان آموزشی در سخت‌ترین شرایط آموزش و ارتقای سطح آمادگی و مهارت‌افزایی نیرو‌ها را انجام داده‌اند.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تمهیدات پیش‌بینی‌شده برای جلوگیری از شیوع این بیماری بیان کرد: برنامه‌ها و شیوه‌نامه‌هایی که بر مبنای دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا در مجموعه‌های آموزشی ارتش اعمال شده است، سبب شد که حتی یک مورد فوتی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا هم در مراکز آموزشی نداشته باشیم.

معاون تربیت و آموزش ارتش افزود: در ارتش مأموریت‌های خود را تحت هر شرایطی انجام می‌دهیم؛ چراکه ارتش محل پرورش مردان مؤثر در شرایط بحرانی است و ما این مهم را در مأموریت‌های امدادرسانی و عملیاتی تاکنون به خوبی نشان داده‌ایم.

امیر سرتیپ شیخ عنوان کرد: شرایط کرونایی تا حدودی بر کیفیت آموزش‌ها اثر می‌گذارد، اما ارتش جمهوری اسلامی این تنزّل کیفی را در داخل یگان‌ها با گنجاندن برنامه‌های جایگزین جبران می‌کند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا