ورزشی

طغیان سوارز علیه سیمئونه پس از تعویض (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724507/29

زمان: 15:19  
1399/09/20

بازدید: 31,596

لوئیس سوارز ستاره اتلتیکو مادرید نتوانست خشم خود پس از تعویض در بازی شب گذشته برابر سالزبورگ را مدیریت کند.

به گزارش “آلانه”، اتلتیکو مادرید شب گذشته برای صعود به دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نیاز به یک تساوی برابر سالزبورگ داشت ولی توانست این تیم را در زمین خودش با دو گل شکست دهد. 

در اتریش این ماریو هرموسو و یانیک کاراسکو بودند که برای اتلتیکو گلزنی کردند و لوئیس سوارز یک بار دیگر در گلزنی در بازی خارج از خانه لیگ قهرمانان ناکام ماند. او آخرین بار سپتامبر 2015 برابر رم در یک بازی بیرون خانه توانسته گلزنی کند.

دقیقه 65 دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو، لوئیس سوارز و سائول نیگز را از زمین بیرون کشید و عجیب اینکه هر دو بازیکن از این تعویض به شدت عصبانی شدند. سوارز به خصوص تعویضش را باور نمی کرد و به شکل علنی با حرکاتش خشم خود را نشان داد. او تا پایان بازی با ناراحتی روی صندلی خود نشست و بازی را نظاره کرد. سائول نیگز هم دست کمی از سوارز نداشت و هر دو از تصمیم مربی آرژانتینی ناراضی بودند.

سوارز تابستان امسال بود که از بارسا راهی اتلتیکو شد. در بارسا به ندرت شاهد چنین حرکاتی از او بودیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیه گو سیمئونه در نشست خبری پس از بازی در واکنش به عصبانیت این دو بازیکن گفت:« از نظر من منطقی بود. خودم وقتی بازیکن بودم، از تعویض شدن بدم می آمد. ستاره هایی چون سوارز و سائول دوست دارند همیشه در زمین باشند و این رفتارشان برایم قابل درک است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا