ورزشی

حمایت رئیس سابق رئال از مربی‌گری زیدان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724591/50

زمان: 22:43  
1399/09/20

بازدید: 1,453

شک نکنید زیزو در برنابئو می‌ماند

رئیس سابق باشگاه رئال مادرید شایعات درباره اخراج زیدان سرمربی رئال و جانشینی او با پوچتینو را رد کرد و گفت زیر سوال بردن زیدان بی‌مورد است.

به گزارش “آلانه”، بعد از چند هفته پرفشار برای زین الدین زیدان و انتشار شایعات متعدد درباره اخراج او از رئال مادرید و مطرح شدن نام‌هایی برای جانشینی او از جمله مائوریسیو پوچتینو حالا به نظر می‌رسد با صعود رئال به مرحله حذفی لیگ قهرمانان از شدت این فشارها کاسته شده است.

 

 

برای مثال رامون کالدرون رئیس سابق رئال مادرید در این باره صحبت کرده و ضمن اعلام اینکه در حال حاضر زیر سوال بردن زیدان بی مورد است به خبرنگاران گفت معتقد نیست که پوچتینو هدایت رئال مادرید را به عهده می‌گیرد.

 

کالدرون در گفتگو با تاک اسپورت در این باره گفت: “وقتی نتایج تیمی چیزی نیست که مردم انتظار دارند چه زیدان و چه هر مربی دیگری زیر سوال می رود. ولی با توجه به پیروزی دیشب و پیروزی ما در دو بازی اخیر به نظر من اخراج زیدان بعید است. زیر سوال بردن او در این شرایط بی مورد است”.

 

 

رئیس سابق رئال مادرید در ادامه گفت: ” رئال مادرید باشگاهی است که همیشه از اعضایش انتظار دارد. من همیشه گفته ام در رئال پیروزی برای خوشحال شدن و شادی نیست بلکه تعهد و اجبار است. در مورد پوچتینو باید بگویم او یکی از بهترین مربیان دنیا است و می‌تواند سرمربی هر تیمی بشود. ولی من مطمئنم زیدان اینجا می‌ماند و لیاقتش را دارد. شک نکنید که در این فصل زیدان روی نیمکت رئال خواهد نشست. برای پوچتینو آرزوی موفقیت می کنم و مطمئنم هر باشگاهی دوست دارد او مربی اش باشد”.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا