ورزشی

تکرار زودهنگام تاریخ برای ماشین (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724466/13

زمان: 09:53  
1399/09/20

بازدید: 3,685

ماشین سازی برای دومین مرتبه در سه فصل اخیر بدون سرمربی در دربی آذربایجان حضور خواهد یافت.

به گزارش آلانه، به دنبال قبول استعفای وحید بیاتلو، ماشین سازی با سرمربی موقت مقابل تراکتور در هفته ششم حضور خواهد یافت. بر اساس تصمیم گیری مدیران باشگاه ماشین سازی، محمود شجاعی به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت ماشین سازی در دربی آذربایجان خواهد نشست.

 

 

 

 

نکته جالب توجه در خصوص این اتفاق این است که دو فصل پیش نیز در چنین مقطعی، ماشین سازی با سرمربی موقت به مصاف تراکتور رفته بود. آنها در هفته ششم لیگ هجدهم و پس از برکناری فیروز کریمی در حالی که یوسف بخشی زاده به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت شان حضور داشت، رودروی تراکتور قرار گرفتند.

 

لازم به ذکر است که تراکتور و ماشین سازی در جریان بازی‌های هفته ششم لیگ هجدهم، دربی تبریز در تاریخ هشتم شهریور ماه را در ورزشگاه یادگار امام برگزار کردند و در نهایت سرخپوشان با سه امتیاز این دیدار را به پایان رساندند. آنتونی استوکس (48) و مسعود شجاعی(60) گلزنان سرخپوشان در این دیدار بودند و عرفان افراز (2+90) برای ماشین‌سازی گلزنی کرد. ماشین سازی در حالی در این دیدار با هدایت بخشی زاده به مصاف تراکتور رفت که با رضا مهاجری برای نشستن روی نیمکت به توافق رسیده بود و این مربی بعد از دربی، رسما به عنوان سرمربی ماشین سازی کار خود را آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا