ورزشی

بندی که عامل محرومیت رحمان رضایی شد(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724455/34

زمان: 08:49  
1399/09/20

بازدید: 12,080

بر اساس ماده 71 آیین نامه انضباطی مربی ای که ادعا کند نتیجه ای که در زمین رقم می خورد از بیرون تعیین می شود برای بار اول یک جلسه محروم و 5 میلیون تومان جریمه نقدی می شود. 

به گزارش “آلانه”، گاها بعد از اشتباهات داوری مربیان چنین ادعایی را مطرح می کنند. به خصوص وقتی اشتباهات داوری سریالی می شود که این ناشی از فشار باخت و عواقبی است که می تواند برای مربی به همراه داشته باشد. به وضوح می بینیم نیمکت تیم های لیگ برتری لرزان است و حتی علیرضا منصوریان که یکی از مربیان شناخته شده فوتبال کشور بشمار می رود بعد از 5 هفته جایگاه خود را از دست می دهد. او در 5 هفته ابتدایی و در تراکتور 6 امتیاز کسب و 9 امتیاز را از دست داده بود. 

 

 

 

به تازگی رحمان رضایی مربی ذوب آهن به دلیل ادعایی مشابه از همراهی تیم ذوب آهن تا اطلاع ثانوی محروم شده است. او بازی با پرسپولیس را از دست داده اما به نظر می رسد حداکثر محرومیتی که برای وی در نظر گرفته می شود یک جلسه است و بعد از بازی با پرسپولیس این فرصت را پیدا خواهد کرد دوباره روی نیمکت تیم ذوب آهن بنشیند. رحمان رضایی در هفته های ابتدایی از تکرار اشتباهات داوی علیه تیم ذوب آهن به ستوه آمده بود. او هم چنین به دلیل حضور بازیکنان کرونایی در ترکیب ذوب آهن خواستار لغو دیدار با شهر خودرو شده بود که این دیدار با اصرار سازمان لیگ برگزار و در نهایت شهر خودرو به برتری دو بر صفر رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا