ورزشی

بعد از حرفهای مینو رایولا، پوگبا دیگر باید برود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724597/50

زمان: 23:30  
1399/09/20

بازدید: 11,693

ستاره سابق یونایتد

ستاره سابق یونایتد می‌گوید این باشگاه بعد از صحبتهای توهین‌آمیز مینو رایولا باید پل پوگبا را واگذار کند و در شرایط فعلی جای خالی او در تیم حس نخواهد شد.

به گزارش “آلانه”، دیمیتار برباتوف ستاره سابق منچستریونایتد با انتقاد از شرایط پل پوگبا در این تیم می‌گوید بعد از صحبتهای توهین آمیز مدیر برنامه‌های پوگبا، مینو رایولا، درباره باشگاه بهترین تصمیم برای شیاطین سرخ فروش ستاره فرانسوی خواهد بود. او می‌گوید با توجه به ناکامی پوگبا در فصل جاری نبود او در تیم اصلاً احساس نخواهد شد.

 

 

اشاره برباتوف به مصاحبه اخیر مینو رایولا است که در آن اعلام کرد دوران حضور پوگبا در یونایتد به پایان رسیده و ستاره فرانسوی دیگر حاضر به ماندن در این باشگاه نیست. صحبتهایی که برباتوف آنها را توهین به باشگاه قلمداد کرد.

 

ستاره سابق بلغار در این باره گفت: ” بعید می دانم پوگبا می‌دانست که رایولا در آن مصاحبه چه می‌خواهد بگوید. این برای باشگاه توهین آمیز است و من می دانم که پوگبا از شنیدن این حرف‌ها احساس خجالت کرده. ولی ایجنت برای بازیکن کار می‌کند و او باید به ایجنتش بگوید که چه چیزهایی را باید مطرح کند. این صحبتها قبل از بازی مهم با لایپزیش تنش غیرضروری ایجاد کرد. اگر هم پوگبا به ایجنتش گفته باشد این حرف‌ها را بزند که مشخص است این مساله دیگر تلخ شده و زودتر باید برایش چاره‌ای پیدا کرد”.

 

 

برباتوف در ادامه گفت: ” اگر شرایط همین طور باشد بهترین گزینه خداحافظی با او است. اگر پوگبا در بهترین روزهای خود بود یونایتد نبودش را احساس می‌کرد ولی با شرایطی که او تا اینجای فصل داشته اگر برود جای خالی اش اصلاً حس نخواهد شد”.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا