ورزشی

بازگرداندن نیمار به بارسا ارزان تمام می شود!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724526/29

زمان: 16:51  
1399/09/20

بازدید: 12,743

جوردی فاره:

نامزد ریاست باشگاه بارسلونا معتقد است می تواند نیمار را ارزان تر از تصورات برگرداند.

به گزارش “آلانه”، جوردی فاره یکی از نامزدهای ریاست باشگاه بارسلوناست و در انتخابات 5 بهمن یکی از شانس های اصلی محسوب می شود. او بود که کمپین ضد جوزپ بارتومئو را به راه انداخت و در نهایت باعث استعفای او از ریاست باشگاه شد.

فاره از جمله کسانی است که معتقد است لیونل مسی با او تمدید خواهد کرد و حتی ادعا می کند جذب نیمار نیز ارزان تمام خواهد شد!

 

 

 

 

فاره در گفت‌وگو با شبکه رادیویی اوندا سِرو اسپانیا گفت:« مسی می‌خواهد در بارسلونا بماند. این چیزی است که من می‌دانم. خانواده لئو هم می‌خواهند در شهر بارسلونا بمانند و ما بر روی حفظ او کار می‌کنیم. این را می‌توانم بگویم که اگر من در انتخابات پیش‌رو پیروز شوم، مسی قرارداد جدیدی را با باشگاه بارسلونا امضا خواهد کرد. اگر من در انتخابات پیروز شوم، تمدید قرارداد مسی به طور اتوماتیک در تاریخ 25 ژانویه (روز بعد از انتخابات) صورت خواهد پذیرفت.»

 

 

 

 

او همچنین در خصوص احتمال تلاش برای بازگردان نیمار به نوکمپ گفت:« به خدمت گرفتن نیمار هزنیه زیادی در بر نخواهد داشت چون سرمایه‌گذاری ما بیشتر از هزینه‌های‌مان خواهد بود.»

 

در حال حاضر خوان لاپورتا، جوردی فاره، تونی فریکسا، لوئیس فرناندس آلا، آگوستی بندیتو، پره ریرا و ویکتور فونت کاندیداهای انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا