ورزشی

بارسا پسر طلایی اروپا را می خواهد؛ قیمت 75 میلیون

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، طقب ادعای اسپورت 3 کاتالونیا چند نامزد ریاست باشگاه بارسلونا از جمله خوان لاپورتا قصد دارند در صورت انتحاب شدن به عنوان رئیس جدید باشگاه(انتخابات تاریخ 5 بهمن)، برای جذب ارلینگ هالند اقدام کنند.

ستاره نروژی 20 ساله ژانویه سال گذشته از سالزبورگ به دورتموند پیوست و درخشش او بی توقف ادامه داشته است.

 

 

 

 

شب گذشته در برنامه “Onze” اسپورت 3 این ادعا مطرح شد که ارلینگ هالند بمب تابستانی بارسلونا محسوب می شود و رقم خرید او نیز 75 میلیون یورو است. این توافق بین مینو رایولا مدیر برنامه های هالند با سران دورتموند است که پس از اتمام دومین فصل جضور این بازیکن در تیم آلمانی، رقم فسخ او 75 میلیون یورو باشد.

رایولا همین فرمول را برای انتقال ماتایس دی لیخت به یوونتوس به کار برد. به رقم نهایی انتقال هالند باید رقم هنگفت کمیسیون مینو رایولا را هم اضافه کرد.

دورتموند برای جذب هالند تنها 20 میلیون یورو به سالزبورگ پرداخت کرد ولی 20 میلیون یورو به حساب رایولا واریز کرد و 7 میلیون یورو نیز به پدر هالند داد.

 

 

 

 

بارسا که با مشکلات اقتصادی زیادی دست به گریبان است، قطعا برای خرید هالند باید اقدام به فروش چند بازیکن کند. برخی نامزدها نیز برنامه های اقتصادی ویژه ای برای نجات باشگاه و تامین هزینه جذب ستاره های بزرگ را در نظر دارند.

هالند که امسال برنده جایزه پسر طلایی اروپا شد، احتمالا تابستان شلوغی و پرشایعه ای را پیش رو خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا