ورزشی

آخرین سرمربی تراکتور در طول یک فصل کامل (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724468/13

زمان: 09:57  
1399/09/20

بازدید: 10,399

از آخرین فصلی که یک سرمربی هدایت تراکتور را در طول یک فصل کامل بر عهده داشته، زمان زیادی می گذرد.

به گزارش آلانه، علیرضا منصوریان در حالی از سمت خود برکنار شد که تنها پنج هفته از رقابت های لیگ برتر گذشته بود. با پایان کار زودهنگام منصوریان در تراکتور، این تیم در لیگ بیستم هم نتوانست با یک سرمربی، کل فصل را به پایان برساند. در طول سال های اخیر این به یک اپیدمی در باشگاه تراکتور تبدیل شده و از آخرین فصلی که یک سرمربی هدایت تراکتور را در طول یک فصل کامل بر عهده داشته، زمان زیادی می گذرد.

 

 

 

 

امیر قلعه نویی، آخرین سرمربی تراکتور است که موفق شد در این تیم یک فصل کامل روی نیمکت بنشیند. بعد از قلعه نویی، ده مربی مختلف به عنوان سرمربی روی نیمکت تراکتور نشسته اند که دو  مورد از آنها موقت بودند. این ده سرمربی اما هیچ کدام نتوانسته اند در طول یک فصل کامل روی نیمکت تراکتور حضور داشته باشند.

 

 

 

 

قلعه نویی در شرایطی هدایت تراکتور را در میانه های لیگ پانزدهم بر عهده گرفت که بسیاری از هواداران تراکتورسازی پس از جدایی تونی، مخالف حضور او بودند. او اما بدون توجه به جو نه چندان مثبت فوتبال آذربایجان در مورد خودش، هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفت تا با یک برنامه سه ساله این تیم را به قهرمانی برساند. قلعه نویی در سال دوم حضورش در تراکتور، روزهای خوبی را پشت سر می گذاشت و تیمش یکی از مدعیان اصلی کسب جام بود. محرومیت ناگهانی از نقل و انتقالات و عودت خریدهای زمستانی، اوضاع تیم قلعه نویی را دگرگون ساخت تا او به آنچه که در تراکتور می خواست نرسیده و در پایان فصل، از جمع سرخ پوشان فوتبال آذربایجان جدا شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا