ورزشی

یونایتد چرا باخت؟ چون دخیا از توپ می‌ترسید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724267/50

زمان: 11:53  
1399/09/19

بازدید: 15,827

حمله بی‌سابقه پل اسکولز به سنگربان اسپانیایی یونایتد

پل اسکولز اسطوره منچستریونایتد معتقد است داوید دخیا در دیدار دیشب این تیم مقابل لایپزیش از توپ می ترسیده و این ترس او عامل حذف شیاطین سرخ بوده است.

به گزارش “آلانه”، منچستریونایتد که دیشب برای دیدار با لایپزیش در لیگ قهرمانان به آلمان رفته بود درحالیکه برای صعود تنها به یک تساوی نیاز داشت با نتیجه 3-2 شکست خورده و از دور رقابتها حذف شد.

 

 

بسیاری از کارشناسان داوید دخیا سنگربان یونایتد را روی گلهای اول و سوم لایپزیش مقصر می دانستند هر چند روی گل اول خط دفاعی یونایتد رویهم‌رفته عملکرد بسیار بدی داشت و گل سوم هم با اشتباه مگوایر کاپیتان تیم و دخیا وارد دروازه شیاطین سرخ شد.

 

 

پل اسکولز اسطوره منچستریونایتد در پایان بازی با انتقاداتی بی سابقه از دخیا او را به ترسیدن از توپ متهم کرد و گفت: ” دخیا از توپ می‌ترسید. مگر ندیدید؟ او در واقع از این می ترسد که آسیب ببیند. آن توپ هرگز نباید گل می‌شد. مگوایر در صحنه گل سوم مثل چوب خشک ظاهر می‌شود ولی دخیا به عنوان دروازه بان باید بیرون می‌آمد و خودش را سد راه توپ می‌کرد”.

 

 

ستاره سابق یونایتد در ادامه گفت: ” بله، او اگر چنین حرکتی می‌کرد ممکن بود خودش آسیب ببیند. ولی دخیا چکار کرد. برگشت و پشتش را به توپ کرد. این حرکت او در واقع جنایت در حق یونایتد است”.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا