ورزشی

کاظمی: استقلال نباید تاوان اتفاق یک سال قبل را بدهد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724319/34

زمان: 16:10  
1399/09/19

بازدید: 7,096

نود روز از قرارداد استقلال با مرادی سپری شده؛

پرویز مظلومی در مصاحبه خود به ماجرای رشید مظاهری هم اشاره ای کرده و از این گفته بود که شب قبل از بازی با صنعت نفت آبادان تمرکز استقلال را برهم زدند.

محمد کاظمی مدیر رسانه ای باشگاه استقلال در این مورد و همچنین محرومیت بابک مرادی به “آلانه” گفت:«حرف ما این است که استقلال نباید تاوان یک اتفاقی که مربوط به یک سال یا چند ماه قبل است را پس بدهد. در مورد ماجرای بابک مرادی هم شما توجه داشته باشید که 90روز از انعقاد قرارداد این بازیکن با استقلال می گذرد و 60روز بعد از این قرارداد تازه لیگ بیستم شروع شده، اما ناگهان محرومیت 4ماهه او ابلاغ می شود که این فاصله زمانی جای سوال دارد. ما می گوئیم اگر باشگاه می دانست بازیکنی فسخ غیر قانونی کرده که با او قرارداد نمی بست اما تاکید می کنم که 90روز از روزی که بابک مرادی با استقلال قرارداد بست می گذرد و حالا شاهد این اتفاقات هستیم.»

کاظمی در ادامه گفت:«باشگاه بر اساس نیاز خود بازیکنی را جذب و روی او سرمایه گذاری می کند. حتی اگر به فرض بازیکنی در استقلال مشکلی داشته،تیم دیگری که برای او هزینه کرده نباید تاوان پس بدهد ولی الان می بینیم که این وسط استقلال ضرر کرده و ما در یکی دو مورد تاوان مسائلی را می دهیم که کوچکترین ارتباطی به باشگاه استقلال نداشته است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا