سیاسی

واکسن کرونا در دی یا بهمن وارد کشور می شود

پنل اس ام اس هیرو

واکسن کرونا در ماه دی یا بهمن وارد کشور می شودبه گزارش  حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه آلانه، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست خبری که امروز چهارشنبه در محل وزارت کشور برگزار شد, با اشاره به زمان ورود واکسن کووید ۱۹ اظهار کرد: از دی یا بهمن ماه تزریق واکسن با اولویت گروه‌های هدف آغاز می‎شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسات کمیته‌های مبارزه با کرونا ادامه داد: امروز گزارش مجموع اقداماتی که در قالب طرح هوشمند انجام شده بود ارائه شد. به صورت کلی همکاری ها‌ی مردم بسیار خوب بوده و همه دستگاه‌های اجرایی در عمل با هم هماهنگ بوده‌اند. مردم در این مدت همکاری خوبی داشتند، به همین دلیل از ۱۶۴ شهری که در وضعیت قرمز بودند، فقط ۳۴ شهر قرمز ماندند که امیدواریم این ۳۴ شهر هم به مرور نارنجی و زرد شوند. همه دستگاه‌ها کار خود را خوب انجام دادند.  وزارت بهداشت و نیروی انتظامی در تردد‌های بین جاده‌ای و تردد‌های داخل شهر نظارت خوبی داشتند؛ در این زمینه حدود ۵۰۰ هزار خودروی متخلف از ساعت ۹ تا ۴ مورد جریمه شدند. ما واقعا راضی نیستیم حتی یک نفر هم جریمه شود، ولی وقتی عده‌ای رعایت نمی‌کنند، ناگزیر به برخورد  هستیم.

رحمانی فضلی با اشاره به برخی اصناف متخلف و آخرین وضعیت آنها هم تصریح کرد: برخی مغازه ها هم در این مدت پلمپ شدند که البته تعدادش زیاد نبوده است. امیدواریم همه مردم در همه فعالیت‌ها دقت بیشتری کنند. وزارت ارتباطات در حوزه کنترل‌ها، رصد و رهگیری مبتلایان را به خوبی را انجام داد. وزارت راه شهرسازی هم اقدامات خوبی انجام داده که تمام این موارد در حمل و نقل هوایی، ریلی و زمینی کاملا مشهود است.

 

در حال تکمیل…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا