ورزشی

هراس اینتر از تکرار خاطره بیسکوییت!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724357/42

زمان: 18:59  
1399/09/19

بازدید: 339

اینتر امیدوار است دیدار امشب رئال مادرید مقابل گلادباخ پیروز داشته باشد.

به گزارش “آلانه”، اگرچه اینتر از چهار بازی نخست خود در لیگ قهرمانان تنها موفق به کسب دو امتیاز شده و فاصله ای تا حذف نداشت، اما پیروزی تعیین کننده در خانه گلادباخ آنها را به صعود امیدوار کرده و در وهله اول نراتزوری باید در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی، امشب برابر شاختار پیروز شده و منتظر نتیجه بازی دیگر بماند.

 

 

اگر دیدار رئال مادرید مقابل گلادباخ پیروز داشته باشد، اینتر با غلبه بر شاختار راهی دور بعدی خواهد شد. اما رسانه های ایتالیایی نگران از تکرار خاطره تلخ “بیسکویئت” هستند. در دایره واژگان فوتبالی در ایتالیا، بیسکوئیت به شرایطی گفته می شود که موقعیت تیم سوم به نتیجه تیم های اول و دوم بستگی داشته باشد و آن دو تیم عمدا مساوی کنند. فوتبل ایتالیا از رقم خوردن وضعیت بیسکوئیت در گذشته خاطرات تلخی دارد.

 

در رقابت های یورو 2004 ایتالیا در بازی پایانی موفق به غلبه بر بلغارستان شد و صعود این تیم از مرحله گروهی به دیدار سوئد مقابل دانمارک بستگی داشت. در صورت رخ دادن تساوی بالاتر از 1-1، ایتالیا با رقابت ها وداع می کرد و در نهایت آن دیدار با تساوی 2-2 به اتمام رسید. حالا امشب اینتر امیدوار است دیدار رئال مادرید و گلادباخ به تساوی نرسد و آنها در صورت کسب پیروزی راهی دور بعدی شوند. آنتونیو کونته دیروز احتمال تبانی را رد کرده و مدعی شد در لیگ قهرمانان هرگز چنین اتفاقاتی رخ نمی دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا