ورزشی

مظاهری: در مورد محرومیتم صحبتی نمی کنم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، محمود فکری پس از دیدار در مقابل صنعت نفت صحبت های عجیبی را مطرح کرد. او گفت روز بازی به او خبر داده اند که از دو بازیکن تیمش به دلیل محرومیت نمی تواند استفاده کند.

در حالیکه مشخص بود یکی از این دو نفر، بابک مرادی است، جستجوها برای مشخص شدن نام فرد دوم آغاز شد و خبرهای غیر رسمی مبنی بر محرومیت رشید مظاهری سنگربان آبی پوشان توسط کمیته اخلاق، منتشر شد.

در حالیکه نه باشگاه استقلال و نه شخص رشید مظاهری و همچنین کمیته اخلاق خبر رسمی دال بر محرومیت مظاهری را منتشر نکرده و واکنشی به این موضوع نداشته اند، اما مظاهری در تمرین امروز آبی پوشان به نوعی خبر محرومیتش را تأیید کرد.

مظاهری در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال استقلال که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، در پاسخ به این سوال که آیا در مورد محرومیتش صحبت می‌کند یا خیر، گفت: نظری در این مورد ندارم ولی پیگیر محرومیتم هستم.

رشید مظاهری همچنین در خصوص محرومیت 4ماهه بابک مرادی که در روز بازی استقلال و صنعت نفت اعلام شد، به خبرنگاران گفت: این موضوع را باید از خود بابک مرادی سؤال کنید.

او در خصوص این که هواداران استقلال از این تیم راضی نیستند و آبی پوشان تاکنون نتایج خوبی نگرفته اند، گفت: درست است، اما استقلال بد هم نتیجه نگرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا