ورزشی

مطهری: در استقلال برای هم جان می‌دهیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، ارسلان مطهری مهاجم تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نتایج تیم آبی پوش گفت: یکی دو بازی آن نتیجه ای که می‌خواستیم را نگرفتیم اما شرایطمان از نظر امتیازی بد نیست و سوم جدول هستیم. الان در مورد هیچ چیز نمی‌توانیم صحبت کنیم چون اول فصل است. هفته به هفته تلاش می‌کنیم و تلاشمان را چند برابر می‌کنیم تا نتایجمان را بهتر کنیم.

او در ادامه اضافه کرد: شیطنت هایی از بیرون انجام می‌شود و ما باید خودمان یعنی کادرفنی، مدیریت، بازیکنان، رسانه باشگاه هوای خودمان را داشته باشیم. فکر می‌کنم استقلال امسال مسیر خوبی را با حضور آقای فکری، برهانی، عمران زاده، مرفاوی و مظلومی طی می‌کند. این همه هجمه درست نیست اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم بهترین نتایج در شان و شخصیت استقلال را کسب کنیم.

 

بازیکن خط حمله آبی ها راجع به علت نتایج نامناسب استقلال اظهار داشت: کادرفنی تایم خیلی کمی رابرای بدنسازی داشت چون ما از بازی های آسیایی آمدیم و دیگر تیم ها برای تمرین و مدیریت تیمشان وقت بیشتری داشتند. الان اول فصل است و نمی‌توانیم درباره چیزی نظر بدهیم، ما تلاش می کنیم روند صعودی را حفظ و بهتر هم کنیم.

مطهری در مورد هواداران استقلال و میزان صبر آن ها توضیح داد: مطمئنا استقلالی های واقعی عاشق تیمشان هستند و آن هایی که این کارها را می‌کنند، استقلالی نیستند. استقلالی واقعی می‌داند بازیکن و مربی وقتی می‌خواهد وارد زمین شود، اصلا دوست ندارد تیمش مساوی کند یا ببازد، فقط برای برد می‌رود. ما بازیکن استقلال هستیم و این همه بازیکن و یک کادرفنی خوب داریم. می‌گویم کادرفنی خوب چون می‌بینم از بیرون فشار می‌آورند و من فکر می‌کنم نتایجمان بهتر می‌شود. اول فصل نباید قول چیزی را بدهیم و صحبت از آینده اشتباه است اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم در خور شان استقلال، خودمان و خانواده مان بهترین نتایج را بگیریم.

او درباره تغییر سیستم در استقلال عنوان کرد: سیستم برعهده کادرفنی است و ما تبعیت می‌کنیم از سیستم بازی. نمی‌گویم سیستم بد است، اصلا. ما باید با این سیستم آداپته شویم، نبود آقای اسماعیلی، دیاباته و ریگی روی بازیکنان فشار می‌آورد. من مطمئنم با رسیدن مصدومان دست کادرفنی باز می‌شود و خیلی استقلال بهتری را خواهیم دید.

 

مهاجم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا یکدلی در تیم وجود دارد و اصطلاحا آیا بازیکنان برای هم می‌میرند؟ گفت: شک نکنید که همین است، با مشکلاتی که ما داشتیم هر تیم دیگری بود، همان بازی اول دوم می‌نشست. من خیلی در لفافه گفتم و نمی‌خواهم درباره اش صحبت کنم. ما زمانی نتیجه می‌گیریم که مجموعه استقلال یعنی بازیکنان، کادرفنی، مدیریت و هواداران حمایت کنند. گفتم مجموعه چون ما یک خانواده هستیم. فکر می‌کنم با این روندی که ما در پیش گرفتیم و با بچه ها هم که صحبت می‌کنیم، مطمئن باشید روند خوبی را در پیش خواهیم گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا