ورزشی

مصدومیت کاوه نگرانی بزرگ کریم بلهوسین

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724251/43

زمان: 10:11  
1399/09/19

بازدید: 1,956

شارلروا برای نجات به ستاره های ایرانی نیاز دارد

شارلروا در حالی در هفته های اخیر نتوانسته نتایج خوبی بگیرد که با مشکل مصدومیت و غیبت برخی از مهمترین بازیکنانش مواجه بوده است.2

به گزارش”آلانه” شارلروا در هفته پانزدهم رقابت های لیگ بلژیک و در حالی که علی قلی زاده ستاره ایرانی اش را 66 دقیقه در اختیار داشت ، در برابر کورتریک به تساوی بدون گل رسید تا کماکان روند پیروز نشدن های این تیم ادامه داشته باشد. آن ها بعد از پیروزی سه بر صفر برابر سرکل بروژ دیگر نتوانستند بردی به دست بیاورند و رتبه شان در جدول سقوط کرده است.

البته شارلروا و کریم بلهوسین سرمربی این تیم با مشکل مصدومیت و غیبت ستاره هایش مواجه است. علی قلی زاده که نزدیک به یکساعت برابر کورتریک در زمین بود پیش از بازی دچار مصدومیت و حضورش در ترکیب نامشخص بود. او که ستاره تیمش و یکی از بهترین های لیگ بلژیک در این فصل از رقابت ها بوده به دلیل مصدومیتی که داشت بیست دقیقه پایانی جای خود را سیدو براهینو داد.

 

کاوه رضایی مهاجم ایرانی و دیگر ستاره شارلروا در این فصل نیز به دلیل مصدومیتی که از ناحیه کشاله برایش به وجود آمده در بازی حضور نداشت و این در حالی است که بلهوسین نسبت به حضور این بازیکن در بازی روز شنبه برابر سنت تریدن مطمئن نیست.

“لیزوآر” سایت بلژیکی با اشاره به مصدومیت کاوه رضایی و مشکلات اینروزهای شارلروا نوشت:” پس از رد فرجام خواهی شارلروا برای مارکو ایلایماهاریتا هافبک دفاعی فرانسوی تیم که به 4 جلسه محرومیت و پرداخت 4000 یورو از سوی کمیته انضباطی محکوم شده بود بود بلهوسین با مشکلاتی مواجه شده است. مشکل بزرگ سرمربی فرانسوی اما مصدومیت کاوه رضایی از ناحیه کشاله است که باعث شد این بازیکن دو بازی اخیر شارلروا را از دست بدهد و هنوز مشخص نیست که این بازیکن با روز شنبه برابر سنت ترویدن برسد.

هرچند بلهوسین امیدوار است که کاوه که در حال حاضر تحت نظر پزشکان قراردارد بتواند برای بازی هفته شانزدهم آماده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا