ورزشی

قدردانی دروگبا از حرکت بازیکنان PSG و باشاک‌شهیر

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724290/50

زمان: 13:24  
1399/09/19

بازدید: 9,369

دیدیه دروگبا از بازیکنان PSG و باشاک شهیر برای ترک زمین در جریان دیدار دیشب دو تیم و اعتراض به نژادپرستی داور چهارم مسابقه تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش “آلانه”، دیدیه دروگبا ستاره ساحل عاجی سابق چلسی از بازیکنان دو تیم پاری سن ژرمن و باشاک شهیر استانبول که در جریان دیدار دیشب دو تیم در پاریس در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا بعد از آنچه توهین نژادی داور چهارم بازی به یکی از مربیان باشاک شهیر می دانستند زمین بازی را در اعتراض به این حرکت نژادپرستانه ترک کردند تشکر و قدردانی کرد.

 

 

دیدار دیشب دو تیم در پارک دو پرنس تنها چهار دقیقه ادامه پیدا کرد و بعد از متهم شدن سباستین لوچسکو داور چهارم بازی به توهین نژادی به پی‌یر وبو دستیار سرمربی باشاک شهیر، بازیکنان دو تیم تصمیم گرفتند زمین را ترک کنند. در نهایت اعلام شد دیدار دو تیم امشب از سر گرفته می شود و تیم داوری جدیدی آن را قضاوت خواهد کرد.

 

 

دیدیه دروگبا که در مبارزه با نژادپرستی در فوتبال فعال است با انتشار یک توییت از بازیکنان دو تیم قدردانی کرد و نوشت:” هیچوقت به یک سفیدپوست نمی گویی این سفیده، بلکه می گویی این آدم. پس چرا … گوش کن … چرا به یک سیاه‌پوست می گویی این سیاهه؟ ممنون از دمبابا و آشیل وبو برای اینکه در مقابل نژادپرستی ایستادند و ممنون از بازیکنها که زمین را ترک کردند”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا